Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 5.3.2024
sk
Fridrich
cz
Kazimír

Muži sa podelili o najhoršie posteľné skúsenosti, na ktoré nezabudnú, ani keby veľmi chceli

Niektoré noci sa človeku navždy vryjú do pamäti.

Niekedy je lepšie ostať nasucho. To si pravdepodobne povedali aj títo muži, ktorí sú jasným dôkazom, že nie všetky intímne radovánky musia mať zákonite šťastný koniec. Na Reddite sa podelili o svoje najhoršie posteľné skúsenosti a my ti garantujeme, že tieto večery v spoločnosti nežného pohlavia im určite závidieť nebudeš. Tak sa teda poďme na ne pozrieť.

1. Rozhodol som sa to risknúť a vyspať sa s babou, ktorú som stretol asi hodinu predtým na festivale. Hneď, ako sme to začali robiť, som cítil, že mi v nej niečo zavadzia. Vysvitlo, že to bolo vrecko s určitou bielou substanciou, ktoré si tam odložila „pre prípad núdze“.

2. Dali sme si večeru, pár drinkov a skončili u nej doma na gauči. Začala ma robiť ústami. V miestnosti bola tma ako v rohu, keď sa zrazu z ničoho nič zabuchli vchodové dvere a pár centimetrov od nás prešla do svojej izby jej dcéra (našťastie nič nevidela, lebo bola tma). Už to som skoro nerozdýchal, ale potom prišiel strop. Povedala mi, nech som potichu, lebo jej muž spí vo vedľajšej miestnosti a nechce ho zobudiť. Vytiahol som si nohavice, schmatol topánky, ani som si ich nestihol obuť a už ma nebolo.

3. Naše druhé rande a ona ma robí ústami. Z ničoho nič prestane a v izbe ostane hrobové ticho. Myslel som si, že jej prišlo zle (bola tma, takže som nevidel, čo sa deje), a ubezpečil som ju, že naozaj nemusí pokračovať. Dotackala sa k vypínaču, zapla svetlo a vtedy mi to došlo. Chúďa dievča na to išlo tak akčne, až si vyhodilo sánku.

4. Chcela mi zaviazať oči, tak si hovorím, prečo nie. Ležím na posteli, nič nevidím a vtedy sa slečna rozhodla vypustiť TSP – tichý, ale smrtiaci prd. Skoro som sa pogrcal, tým dupľom, že keď má človek zaviazané oči, ostatné zmysly idú naplno. Ako bonus sa ma po tom všetkom snažila presvedčiť, že to bol vlastne môj prd.

Shutterstock

5. Bozkávali sme sa, keď ma zrazu stopla s tým, že mi musí niečo povedať. Super, hovorím si, čo má dieťa? Manžela? Nie. „Ako veľmi by ti vadilo, keby som ti povedala, že mám HIV?“ Písal sa rok 1992. AIDS bol prakticky rozsudok smrti.

6. Robila ma ústami na párty a spýtala sa ma, či ho môže trochu pohryzkať. Keď som súhlasil, očividne som si neuvedomoval, ako veľmi je opitá. V ten deň som skoro prišiel o svoju mužnosť. A reálne som pri tom plakal.

Mohlo by ťa zaujímať:

Muži prezradili, aké ženské tajomstvá odhalili, až keď s nimi začali bývať

7. Zvalila ma na posteľ. Hlavou som pristál v kope ostrihaných nechtov.

8. Rande z Tinderu. Decentne pripitá ma začala robiť ústami (nikto ju o to neprosil, ale o tom potom), zatiaľ čo ich mala plné nedožutých M&M-iek. Mal som pocit, že mi ho niekto šúcha šmirgľom.

Shutterstock

9. Stretol som ju v ten deň, mal som vetry ako delo a bol som v totálnom strese, takže kamoš dole nechcel veľmi spolupracovať. Presvedčil som sám seba, že problém je v kondóme, dal som si ho dole… a na pamiatku si domov odniesol chlamýdie. Vtedy som zistil, že jednorazovky asi nebudú pre mňa.

10. Uprostred celej veci mi na chrbte pristál sršeň. Manželka ho začapila papučou a potom ma ňou dobila ako žito, pretože som nám zničil „romantickú atmosféru“. Milujem ju.

11. Chcela mi ukázať, ako veľmi sa jej páčim, tak zo mňa začala lízať pot. Bol som taký šokovaný, že som sa ju ani nepokúsil zastaviť. Najdivnejšie, čo som kedy zažil, a so stopercentnou istotou na to nikdy nezabudnem. Aj pazuchy, chápeš?!

12. Kým bola na mne, začal som sa dusiť jej vlasmi. Mala neskutočne dlhé vlasy, mal som pocit, že mám v hrdle morské prasiatko, musel som ich vyťahovať oboma rukami. Ešte teraz ma napína, keď si na to spomeniem.

Shutterstock

13. Povedala mi, že má rada divné veci, a ja som sa nevedel dočkať, kedy mi ich ukáže. Nenapadlo mi, že tie divné veci sú „dohrýzť ma až do krvi a potom ju nasávať ako upír“. Veľmi rýchlo som zobral nohy na plecia.

14. Bola zozadu, keď som sa trochu neodhadol a prirazil tak silno, že hlavou v plnej sile napálila do steny. Praskla mi omietka a okamžite sa spoza nej začali valiť húfy mravcov. Boli všade, na stene, na posteli, na zemi, baba jačala od strachu a úprimne, ja som chcel tiež. S kamošom stále v pozore som bežal do kúpeľne, zobral sprej a vykynožil celú kolóniu. Nádherná noc.

Mohlo by ťa zaujímať:

12 tragických konverzácií so ženami, ktoré robia zlú reklamu celému nežnému pohlaviu

15. Prvé rande, všetko ide super, skončíme u nej doma. Vyzlečiem si tričko a ona zahlási: „Ty si holíš hruď?“ Nie, neholím, proste mi na nej nerastú chlpy, čo očividne v jej ponímaní znamená, že nie som skutočný chlap. „Ako to teraz vyriešime?“ pýtam sa. Ani vo sne by mi nenapadlo, že navrhne, nech si natriem hruď lepidlom a ľahnem si na jej mačku. Lenže presne to sa stalo.

16. Povedala mi, nech si ľahnem na brucho, a začala mi bubnovať rukami po zadku. Bolo to divné, ale treba uznať, že mala celkom slušný hudobný sluch.

Shutterstock

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.