Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 24.9.2023
sk
Ľuboš, Ľubor
cz
Jaromír
Zdroj: ©Shutterstock

Muži sa podelili o netradičné a vtipné zvyky svojich nežných polovičiek

Čo vyvádzajú ženy za zatvorenými dverami?

Stačí jeden vzťah a predstava o tom, že ženy sú krehké stvorenia, ktoré negrgajú, neprdia a nebudú sa ti podchvíľou snažiť strčiť prst do nosa, sa rozpadne ako domček z karát. Títo muži to vedia.

Na Reddite sa nedávno podelili o úsmevné zvyky svojich polovičiek, ktoré môžu, ale nemusia súvisieť s vylučovaním biologického odpadu, a my sme zopár z nich zozbierali v tomto článku. Poďme si ich teda prečítať.

1. Chvíľu drží v rukách kocku ľadu, potom ma zvodne objíme zozadu a pricapí mi tie studené paprče rovno na brucho. Vždy skoro dostanem infarkt.

2. Povie mi: „Máš niečo na tričku.“ Potom ma frnkne do nosa, aj napriek tomu, že tam reálne niečo mám. Nevadí. Vrátim jej to vždy, keď s mokrými rukami vyjdem zo záchoda, utriem si ich do jej tváre a zahlásim: „Som taký šmatlavý. Zas som si ošťal celé ruky.“

3. Zakričí „sólo na bicích“ a začne mi bubnovať rukami o brucho. Ideálne, keď som sa akurát najedol.

4. So ženou všetko berieme dvojzmyselne. Nie sme schopní povedať slová ako vlhký, hrubý či tvrdý so serióznou tvárou. Sme dvaja dospelí ľudia so zmyslom pre humor ako 12-ročné deti.

5. Vždy povie: „Myslela som, že držíš diétu.“ A potom ma tak pľasne po zadku, že mi vibruje ešte ďalší týždeň.

Muži sa podelili o absurdné a vtipné zvyky svojich nežných polovičiek
Shutterstock

6. Z ničoho nič zakričím „granát!“, hodím sa na svoju frajerku, akoby som ju chránil pred výbuchom, a potom vypustím takú toxickú nálož, že sa celý barák otriasa v základoch. To ma akože odrovná, ostanem na nej ležať a ona sa musí vyslobodiť spod môjho „mŕtveho tela“.

7. Ja som u nás vo vzťahu ten s humorom päťročného decka. Keď sa na mňa hnevá, omotám jej okolo pliec uterák ako plášť a ona sa začne smiať, lebo presne vie, čo príde. „Teraz nie si nahnevaná. Si super nahnevaná.“

Odporúčame prečítať:

Slovenská sprievodkyňa umierajúcich: Stáva sa, že sa aj smejeme a je prítomný humor

8. Nech už ideme do hocijakého obchodu, frajerka vždy trvá na tom, že bude sedieť v nákupnom vozíku. Je rozkošná a úprimne, šetrí to čas. Ja tlačím a ona len berie z regálov veci, ktoré potrebujeme. Tímová práca.

9. Niekedy zabudne, že sme na verejnosti, a na plnú hubu si grgne, pretože doma väčšinou súťažíme, kto dá lepší. Iný by sa možno hanbil, ale ja ju vždy len pochvalne potľapkám po chrbte. Predsa len, nie je nič krajšie, ako keď žiak predbehne svojho učiteľa.

10. Keď jej nesiem raňajky do postele, us*rie si, akoby sa nechumelilo, a potom sa ma spýta, prečo to jedlo smrdí ako h*vno. No nemiluj ju.

Muži sa podelili o absurdné a vtipné zvyky svojich nežných polovičiek
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.