Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 15.7.2024
sk
Henrich
cz
Jindřich

Dieťa si denne kladie kvantum otázok o fungovaní sveta, no tie o ľudskom tele ostávajú často nezodpovedané. Veľa rodičov nechce deťom vysvetľovať, ako prišli na tento svet, takýto predmet na školách absentuje, a hoci je to veľmi dôležitý aspekt našich životov, väčšina z nás v ňom má počas dospievania chaos.

Títo muži z Redditu sú toho jasným dôkazom. Nedávno sa na sociálnej sieti podelili o svoje mylné predstavy o ženskej anatómii, ktoré v detstve vyhlásili za pravdu a niektoré si dokonca odniesli až do dospelosti. Nuž, ľudské telo je jedna veľká záhada…

1. Keď som bol malý, vedel som, že ženy nemajú mužský pohlavný orgán. Aj napriek tomu som si myslel, že stále majú semenníky.

2. Myslel som si, že počas toho, čo poznáme ako menštruácia, žena len ide na záchod a vyciká krv. Pokojne aj niekoľkokrát denne. Teraz viem, že to je len ich zbožné želanie.

3. Môj najlepší kamarát bol chalan (ja som dievča). Raz po škole sme blbli, ja som si z neho robila srandu a on mi na oplátku štuchol do prsníka a so smiechom skonštatoval: „Ha! Narobil som ti z vajíčok praženicu!“ Nechápala som, čo tým myslí, tak som doňho rýpala, až napokon priznal, že si až dovtedy myslel, že ženské vaječníky a teda aj vajíčka sú umiestnené v prsiach.

4. Keďže dospelí okolo mňa dosť často hovorili, že maminka má „bábätko v brušku“ a aby sa čokoľvek dostalo človeku do bruška, musí to, logicky, zjesť, môj trojročný mozog dospel k záveru, že ženy papajú malé bábätká, pestujú si ich v žalúdku, a keď je čas, bábo sa jej vyšplhá naspäť hore krkom na svet. Som celkom rád, že to takto nefunguje.

Shutterstock

5. Bol som v tom, že ženy majú vo vnútri dutý pohlavný úd. Hneď vysvetlím, prečo. Biológia, základná škola, v učebnici bol diagram, kde muž ležal na žene, ale rozmnožovacie ústrojenstvo vôbec vidno nebolo, takže som si mohol len predstavovať. V texte sa písalo, že sa mužský pohlavný úd zasúva do ženy… takže musí mať dieru, však? Vedel som, čo mám v nohaviciach ja, a ani vo sne by mi nenapadlo, že žena tam nemá nič, len otvor, tak som si z toho automaticky vydedukoval, že aj ona má to isté čo ja. Len duté, aby sa do toho dalo niečo zasunúť.

6. Mal som asi štyri, keď sa staršia (bola dosť divná) suseda vydriapala na strom, stiahla si nohavice a začala cikať. Bol som akurát pod ňou a stál som tam ako obarený, v totálnom šoku. Nie preto, že ma na drzovku ošťala, ale preto, že… kde má preboha banánik?!

7. Keď som bol malý, prišlo mi divné, že dievčatá majú svoje záchody a chlapci svoje. Tak som sa na to opýtal mamy a tá mi povedala, že dievčatá pri cikaní sedia, preto majú vlastné záchody. Odvtedy mi ich bolo ľúto. Sedieť na pisoári? Veď to musí byť strašne nepohodlné…

8. Mám sestru, takže s rozdielmi medzi mužskými a ženskými telami som bol oboznámený pomerne skoro. Najmä teda preto, že som si myslel, že tak, ako majú niektorí ľudia vydutý pupok a niektorí zase takú jamku, rovnako to funguje aj s intímnymi orgánmi. Niektoré sú vyduté, niektoré sú dierky. Človek si nenavyberá.

Shutterstock

9. Mal som deväť a kamarát mi povedal, že ľudia s*rú v rôznych farbách. Dievčatá naružovo, žlto alebo fialovo, on zase tvrdil, že raz sa mu podarilo namodro. Bol som strašne nahnevaný, že zrovna ja som nafasoval nechutnú hnedú farbu. Chcel som byť dievča.

10. Bol som v tom, že ženy majú otvor spredu. A dosť dlho. Môj kamoš predsa stojí smerom dopredu a vo všetkých filmoch sa o seba dvaja len tak trú, tak mi, logicky, dotieklo, že otvor musí byť spredu. Vždy, keď sa mi páčilo nejaké dievča, tajne som si ju obzeral zboku, aby som sa uistil, že je dosť široká a pri tom, ako to budeme robiť, mi úd nevylezie zozadu cez chrbát.

11. Môj manžel si myslel, že sa ženské vajíčka uvoľňujú pri orgazme. Niečo ako menštruačný cyklus bol preňho úplne neznámy pojem. Keby to reálne takto fungovalo, ľudská rasa by veľmi rýchlo vykapala.

12. Vyrastal som v konzervatívnej indickej domácnosti, kde bolo ľudské rozmnožovanie a všetko s ním spojené úplne tabu. Raz som videl, ako sliepka znáša vajce, a z toho som si vyvodil, ako deti vlastne prichádzajú na svet. Myslel som si, že to vajce vykadila. Takže moja mama vykadila mňa a každá jedna žena vlastne vykadila svoje dieťa. Kto by to bol povedal, že na to existuje separátny otvor…

Shutterstock

13. Myslel som si, že menštruačná krv je modrá. V reklamách na vložky na ne vždy lejú modrú tekutinu, aby ukázali, ako dobre sajú, tak som si povedal, že to musí byť ono. Tak to určite vyzerá.

14. Ako dieťa som videl v telke rozhovor s lesbickým párikom, ktorý si adoptoval dieťa. V tom čase som nemal tušenie, čo je to adopcia, tak som si z toho vyvodil, že dve ženy spolu môžu mať dieťa. Žena môže mať dieťa aj s mužom, ale muž nemôže mať dieťa s mužom – jednoduché. Ako to naozaj je, som zistil až na se*uálnej výchove na strednej, a mal som chuť sa od hanby prepadnúť pod zem.

15. Spolužiačky na strednej sa rozprávali o depilácii intímnych partií voskom. Tváril som sa, že nepočúvam, ale keď začali riešiť, ako to bolí, musel som sa opýtať: „A v čom je to iné ako zlepovať si vložku?“ Pozerali na mňa, akoby mi rástol palec z čela v priamom prenose. Nevedel som, že vložky sa lepia na nohavičky. Myslel som si, že ich lepia na seba.

16. Minulý september som sa nasťahoval do zdieľaného bytu s dvomi ženskými spolubývajúcimi. Raz sme sa pripili a začali rozoberať veci, o ktorých sa normálne nebavíme. Zo srandy sa ma opýtali, koľko si myslím, že v sebe môžu mať jeden tampón, kým ho treba vymeniť. „Čo ja viem? Deň? Dva?“ Smiali sa. Veľmi sa na mne smiali.

Shutterstock

Zdroj: PussConfetti / Reddit 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.