Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil
Zdroj: ©Shutterstock

Muži sa podelili o trápne chvíle, keď im vôbec nedotieklo, že ich žena balí

To, že nerozumie tvojim náznakom, ešte neznamená, že ťa nechce.

Ak jedného dňa ľudstvo reálne upadne do zabudnutia, tak to nebude kvôli globálnej pandémii, ale kvôli mužsko-ženským peripetiám. Ženy odmietajú urobiť do očí bijúci prvý krok, muži nechápu náznaky, ani keby sa na hlavu postavili, a táto vražedná kombinácia je zaručeným receptom na katastrofu. Tu máš hneď niekoľko dôkazov.

Pod tweetom používateľa @TheDavidDrake sa nedávno muži z celého sveta podelili o prípady, keď ich ženy očividne balili. Nanešťastie, očividné to bolo len pre všetkých naokolo. Tie najvtipnejšie z ich príhod sme zozbierali v tomto článku a môžeme ti s istotou povedať, že pri niektorých budeš mať sto chutí prepadnúť sa od hanby, aj keď si tam vôbec nebol. Pripravený?

1. Bol som v bare a prvýkrát v živote som fajčil cigaretu. Baba, ktorá sa mi neskutočne páčila, hovorí: „Vieš o tom, že keď si zapáliš prvú cigaretu, musíš do minúty niekoho pobozkať?“ A ja na to: „Tak väčšiu blbosť som ešte nikdy nepočul.“

2. Pamätám si, ako sa raz ku mne baba predrala naprieč celým barom – hlava na hlave – a opýtala sa ma, koľko je hodín. Pozrel som na hodinky, povedal jej čas a vrátil sa naspäť ku konverzácii so svojím kamošom. Ona odišla. A kamoš mi skoro jednu napálil.

3. Zavolala ma k sebe, aby som jej pomohol zavesiť svetielka, pretože som vysoký. Potom mi ponúkla, že môžem u nej prespať. Už som ležal, keď zrazu ležérne poznamenala: „Mimochodom, prepáč, ale spávam nahá.“ A ja? Ja som jej povedal: „Nevadí. Zavriem si oči, až dokiaľ nebudeš pod perinou.“

4. Bolo to ešte na strednej a bavil som sa so spolužiačkou o tom, že baba, s ktorou som mal ísť na maturitný ples, to na poslednú chvíľu zrušila. Hodila po mne očkom (škoda, že som bol debil a očividne slepý) a povedala: „Aj ja by som išla na ples, keby som mala s kým.“ Ani som sa nad tým nezamyslel a hneď som odpovedal: „Tak to sme dvaja. Blbé, však?“

Shutterstock

5. Akurát som sa presťahoval na vysokoškolský internát. Prvú noc mi zaklopalo na dvere neskutočne pekné dievča s tým, že hľadá „parťáka na túlenie“, lebo sa v noci bojí sama spať. Povedal som jej, že to nie je veľmi bezpečné chodiť takto od dverí k dverám, a zabuchol som jej pred nosom.

6. Keď som bol na strednej, naši odišli na víkend preč a ja som mal celý dom len pre seba, tak som pozval zopár kamošov. Všetci boli na odchode, keď tu zrazu za mnou prišla baba, ktorá sa mi páčila, a povedala, že u mňa prespí. „Prečo?“ pýtam sa jej. „Lebo je vonku zima,“ odpovedala. Tak som jej požičal sveter a poslal ju preč.

Najväčšia koliba na Liptove či dezert servírovaný na obrus. Kde nájdeš najzaujímavejšie reštaurácie na Slovensku?

Odporúčame prečítať:

Najväčšia koliba na Liptove či dezert servírovaný na obrus. Kde nájdeš najzaujímavejšie reštaurácie na Slovensku?

7. Na konci večera sa mi prihovorila pekná čašníčka: „Čo keby sme išli ku mne? Nikto tam nebude.“ A ja som na to zadrel: „Ako to, že tam nikto nebude? Veď my by sme tam boli.“ Summa summarum, ona išla domov sama a ja na tento rozhovor myslím vždy, keď potrebujem dôvod, aby som si tresol hlavu o stenu.

8. Zamestnankyňa McDonaldu mi na servítku napísala svoje telefónne číslo. Ja – akoby som tam nikdy predtým nebol – som si myslel, že to je pre prípad, že by niečo s mojou objednávkou nebolo v poriadku. Rýchlo som ju teda prebehol pohľadom a ešte pred ňou som tú servítku zahodil do koša.

Shutterstock

9. Už nejaký čas sme si spolu písali, dokonca sme boli aj párkrát vonku. Jedného dňa jej hovorím, že sa chcem zbaviť svojej zbierky kaziet s filmami pre dospelých. Hovorí mi, nech ich nevyhadzujem, vraj jej ich mám doniesť. Tak som doniesol. „Nechceš si ich so mnou pozrieť?“ pýta sa ma. „Nie, v pohode. Ja už som ich videl,“ odpovedal som a odišiel som preč. Potom sa už neozvala.

10. Moja platonická láska zo strednej mi navrhla, nech u nej prespím. Sedeli sme u nej na posteli, keď ma zrazu začala štekliť. Chvíľu sme sa jašili a ja som potom zahlásil: „Okej, čas ísť spať.“ Už sú to roky a stále na to myslím minimálne dvakrát denne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.