Muži sa delia o trápne historky, keď im nedošlo, že ich niekto balí

Nuž, na niektorých treba ísť úplne polopatisticky…

Zdroj: Shutterstock

Škodoradosť je najlepšia radosť. Preto sa poďme spolu radostne pousmiať nad tým, ako títo ľudia nepochopili, že o nich má niekto záujem. O svoje príhody sa ľudia podelili na Reddite.

1. Moja terajšia žena mi na výške napísala správu, či by som jej prišiel otvoriť pohár so zaváranými uhorkami. Tak som napísal kamarátovi, ktorý býval dva kroky od nej, či by to pre ňu nešiel urobiť.

Pár minút nato mi opäť píše ona, že vraj som debil a ona nepotrebuje pomôcť s uhorkami. Vlastne ani doma žiadne nemala. Až vtedy mi došlo, o čo vlastne ide, tak som schmatol uhorky z mojej špajze a klusal za ňou.

2. Moja najlepšia kamarátka mi povedala, že vie „dať fakt skvelú fajku“, zatiaľ čo mi rukou zablúdila k rozkroku. A ja som ako prvotriedny idiot odvetil: „To je fakt super.“ Ani sa nedivím, že som mal svoju nevinnosť na krku ešte ďalšie dva roky.

Ace Entertainment / moviestillsdb.com

3. Bol som na klasickej párty pri bazéne, keď za mnou prišla naozaj pekná baba a spýtala sa ma, či si nejdem zaplávať. Lenže v bazéne nikto nebol, tak som odvetil: „Hm, ale nikto iný nepláva.“ O nejaký čas nato ľudia začali odchádzať a baba za mnou prišla znova s tou istou otázkou. A čo som povedal ja? „Hm, ale všetci ostatní odchádzajú.“

4. Na výške ma jedna slečna zavolala k sebe domov, aby som jej pomohol „presťahovať posteľ“. Tak som si doniesol na pomoc kamaráta. Nebudem to predsa vláčiť sám…

5. Raz mi jedno dievča povedalo, že ma „veľmi chce“. Ja, mladý a neskúsený, som nevedel, čo tým myslí, a ostal som ticho, až dokiaľ nedodala: „Akože do postele.“ A ja som odpovedal: „Ahá, tá vec s posteľou. Jasné.“ V puberte som bol fakt trápny.

Shutterstock

6. Bol som na výlete v New Yorku a akurát som sa viezol taxíkom spolu so slečnou, ktorú som stretol ešte v moteli. Celý čas so mnou flirtovala, ale akosi som predpokladal, že to je skrátka len jej povaha.

Po pár minútach v taxíku si na mňa uložila hlavu a začala mi rukou prechádzať po nohe. Fakt neviem, čo mi to vôbec napadlo, ale keď sa priblížila k zipsu na mojich nohaviciach, tak som zo seba vypotil: „Inak, fakt mi pripomínaš moju sestru!“

7. Na strednej som mal jednu spolužiačku, ktorá ma vždy rada objímala, hovorila mi, nech ju pľasnem po zadku, a stále sa držala pri mne. Celý čas som si myslel, že chce byť jednoducho len milá. Až koncom strednej mi došlo, že som bol fakt blbý.

8. Kamoška mi pomáhala vypratať izbu. Vôbec mi nedochádzalo, že by mohla mať záujem, dokonca ani vtedy, keď si nakoniec ľahla na posteľ a spýtala sa ma, čo by som chcel robiť teraz. Ponúkol som jej kávu, a keď odmietla, zaviezol som ju domov.

Po príchode domov som zistil, že si u mňa zabudla kabelku. Neviem prečo, nakukol som do nej. Našiel som spodnú bielizeň a čisté tričko, akoby sa chystala nespať doma…

Carousel Productions / moviestillsdb.com

9. Išiel som na rande s babou, ktorá bola úplne mimo moju ligu. Vôbec som nepochopil, že v ženskom jazyku „strašne ma bolí chrbát“ znamená „pomasíruj ma“. Potom mi navrhla, že by som u nej mohol prespať, no môj retardovaný mozog si povedal: „Nechcem na ňu tlačiť, radšej to nechám tak.“ Už mi nikdy nenapísala.

10. Bol som na jednej párty a prevažná väčšina ľudí bola nežnejšieho pohlavia. V určitom momente sa baby vrhli do vírivky a začali ma ťahať k nim. Očividne veľmi chceli, aby som sa pridal. Ja som ale odmietol, pretože som „nemal plavky a nechcel som si zamočiť trenky“.

11. Bol som divný tínedžer, trochu viac pri sebe, ako by sa patrilo. Brigádoval som v rýchlom občerstvení a s jednou veľmi peknou a milou kolegyňou som si rozumel naozaj ukážkovo. Raz ma po práci pozvala k sebe domov a ukázala mi svoju izbu.

Potom zahlásila, že sa musí prezliecť z pracovného. Vraj nemusím odísť, stačí len, keď sa otočím chrbtom. Tak som sa otočil. Ona sa zasmiala, povedala, že si robila srandu a že sa môžem pozrieť, ak chcem. Len som pokýval hlavou a ostal otočený smerom k stene. Ešte dodnes mi je trápne, keď si na to spomeniem.

Shutterstock

12. Mal som dvadsať a išiel som na rande so staršou a podstatne skúsenejšou ženou. Trochu som sa hanbil. Rande dopadlo skvelo, mali sme večeru, išli sme na basketbalový zápas a potom som ju odprevadil domov. Pred domom ma pozvala hore k sebe na kávu a ja, netušiac, koľká bije, som odpovedal: „Takto neskoro kávu nepijem. Nevstal by som potom ráno do práce.“

13. Odviezol som slečnu domov a ona navrhla, či by sme sa nepresunuli na zadné sedačky. Súhlasil som, veď predsa len to tam je asi pohodlnejšie. A tak sme si presadli a sedeli sme a sedeli… až to nevydržala, pozrela sa na mňa a povedala: „Okej, tu očividne budem musieť prvý krok urobiť ja.“ Chytila mi tvár do dlaní a pobozkala ma. Dnes spolu žijeme už vyše roka a pol.

14. Na vysokej som mal dobrú kamarátku, no nikdy by mi nenapadlo, že by chcela niečo viac. Raz robila párty u seba doma a pozvala ma, aby som ostal aj cez noc. Bolo mi to divné, pretože som nepil a mohol som v pohode šoférovať, ale napokon som predsa len ostal.

Skrčil som sa na sedačke, že idem spať, keď sa tu zrazu otvorili dvere jej izby. Prišla za mnou a povedala: „Moja posteľ je dosť veľká pre nás oboch.“ To už som, našťastie, pochopil. Teraz oslavujeme štvrté výročie a ešte stále sa na tej historke smejeme.

Treehouse Pictures / moviestillsdb.com

Zdroj: reddit.com


Reagujte!
Grr Grr
9
Grr
Fuuj Fuuj
15
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
20
Jeej
Uups Uups
19
Uups
Haha Haha
412
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 neuveriteľne originálnych a bláznivých riešení, ktoré ťa rozosmejú svojou šialenosťou

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME