Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 7.12.2022
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin
Zdroj: ©Shutterstock

Muži sa podelili o trápne momenty, keď im vôbec nedošlo, že ich niekto balí

Nuž, na niektorých treba ísť úplne polopatisticky...

Škodoradosť je najlepšia radosť. Preto sa poďme spolu radostne pousmiať nad tým, ako títo ľudia nepochopili, že o nich má niekto záujem. O svoje príhody sa ľudia podelili na Reddite.

1. Moja terajšia žena mi na výške napísala správu, či by som jej prišiel otvoriť pohár so zaváranými uhorkami. Tak som napísal kamarátovi, ktorý býval dva kroky od nej, či by to pre ňu nešiel urobiť.

Pár minút nato mi opäť píše ona, že vraj som debil a ona nepotrebuje pomôcť s uhorkami. Vlastne ani doma žiadne nemala. Až vtedy mi došlo, o čo vlastne ide, tak som schmatol uhorky z mojej špajze a klusal za ňou.

2. Moja najlepšia kamarátka mi povedala, že vie „dať fakt skvelú fajku“, zatiaľ čo mi rukou zablúdila k rozkroku. A ja som ako prvotriedny idiot odvetil: „To je fakt super.“ Ani sa nedivím, že som mal svoju nevinnosť na krku ešte ďalšie dva roky.

Ace Entertainment / MovieStillsDB

3. Bol som na klasickej párty pri bazéne, keď za mnou prišla naozaj pekná baba a spýtala sa ma, či si nejdem zaplávať. Lenže v bazéne nikto nebol, tak som odvetil: „Hm, ale nikto iný nepláva.“ O nejaký čas nato ľudia začali odchádzať a baba za mnou prišla znova s tou istou otázkou. A čo som povedal ja? „Hm, ale všetci ostatní odchádzajú.“

4. Na výške ma jedna slečna zavolala k sebe domov, aby som jej pomohol „presťahovať posteľ“. Tak som si doniesol na pomoc kamaráta. Nebudem to predsa vláčiť sám…

nostalgické jedlá, jedlá z detstva, dukátové buchtičky, krupicová kaša, slovenské jedlá

Mohlo by ťa zaujímať:

10 milovaných jedál, ktoré sa nám neoddeliteľne spájajú s detstvom

5. Raz mi jedno dievča povedalo, že ma „veľmi chce“. Ja, mladý a neskúsený, som nevedel, čo tým myslí, a ostal som ticho, až dokiaľ nedodala: „Akože do postele.“ A ja som odpovedal: „Ahá, tá vec s posteľou. Jasné.“ V puberte som bol fakt trápny.

Shutterstock

6. Bol som na výlete v New Yorku a akurát som sa viezol taxíkom spolu so slečnou, ktorú som stretol ešte v moteli. Celý čas so mnou flirtovala, ale akosi som predpokladal, že to je skrátka len jej povaha.

Po pár minútach v taxíku si na mňa uložila hlavu a začala mi rukou prechádzať po nohe. Fakt neviem, čo mi to vôbec napadlo, ale keď sa priblížila k zipsu na mojich nohaviciach, tak som zo seba vypotil: „Inak, fakt mi pripomínaš moju sestru!“

7. Na strednej som mal jednu spolužiačku, ktorá ma vždy rada objímala, hovorila mi, nech ju pľasnem po zadku, a stále sa držala pri mne. Celý čas som si myslel, že chce byť jednoducho len milá. Až koncom strednej mi došlo, že som bol fakt blbý.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť