Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva
Zdroj: ©Shutterstock

Muži sa podelili o trpké odmietnutia od žien, ktoré ich poriadne zaboleli

"V polovici mojej vety sa otočila a odišla preč."

Ísť s kožou na trh nikdy nie je jednoduché, lebo nech už si akokoľvek úžasný, príležitostnému odmietnutiu sa skrátka nevyhneš. Vieš to, každý to vie. Sto ľudí, sto chutí, každému vyhovieť nemôžeš, ale stlmí to tvoj žiaľ, keď reálne príde na lámanie chleba? Nie. Svoje o tom vedia aj títo muži z Redditu, ktorí sa na sociálnej sieti podelili o odmietnutia, ktoré ich zaboleli hádam najviac. Toto sú tie najlepšie z nich.

1. V polovici mojej vety sa otočila a odišla preč.

2. Na konci školského roka som ju poprosil, aby sa mi podpísala do ročenky. Hodnú chvíľu tam niečo čmárala a ja som si naivne myslel, že to bude nejaké pekné vyznanie. Namiesto toho mi cez pol strany napísala esej so všetkými dôvodmi, prečo sa so mnou rozchádza, a odišla skôr, ako som to celé stihol dočítať. Ďalší rok sa tvárila, že ma nepozná.

3. ONA prišla za MNOU počas mojej pracovnej doby, aby mi povedala, nech mi ani nenapadne volať ju von. Hmm… ani som nechcel?! Bodaj by mi vtedy napadlo niečo kreatívnejšie, ale v tom šoku som sa zmohol len na „okej“.

4. Zavolal som spolužiačku von. Počas dňa za mnou postupne posielala všetky svoje kamarátky, dokopy ich bolo asi desať, a každá z nich mi povedala, že o mňa dotyčná nemá záujem. Niektoré z nich si to značne užívali.

Shutterstock

5. Dohodli sme si rande, ona vybrala kaviareň asi 30 minút autom od môjho domu. Nevadí, hovorím si, veď to nie je až taká dráma. A potom sa na mňa vykašľala. Sedel som tam ako tĺk a čakal a nič – žiadna správa, žiadny telefonát, normálne ma vyghostovala. Káva bola dobrá. To „rande“ už pomenej.

6. Boli sme spolu niekoľkokrát na večeri v pomerne drahej reštaurácii. Raz nevedela nájsť svoj mobil, tak ma poprosila, aby som ju prezvonil. Mobil začal zvoniť hneď vedľa mňa, kútikom oka som zazrel obrazovku a čo nevidím. Mala ma uloženého ako „jedlo zadarmo“.

Zuzana Kovačič Hanzelová, novinárka, obťažovanie, Bolt, šofér Boltu

Odporúčame prečítať:

Kovačič Hanzelová klame, tvrdí šofér, ktorý ju viezol. Jej reakcia prišla takmer okamžite

7. Opýtal som sa jej, či by so mnou nechcela cez víkend niekam vybehnúť, a ona súhlasila. Ani nie o dvanásť hodín neskôr mi prišla správa. „Prepáč, dlho som nad tým rozmýšľala a dospela som k záveru, že fakt nechcem chodiť s niekým, ako si ty. Zničilo by mi to reputáciu.“ Obaja sme mali 18, obaja sme boli priemerní študenti na tej istej škole… Doteraz nerozumiem, akú reputáciu mala na mysli.

8. Mal som 14 a konečne som sa odhodlal zavolať von spolužiačku, ktorá sa mi už dlho páčila. Samozrejme som to strategicky naplánoval na obedňajšiu prestávku, hneď po tom, čo som zožral celý balík cibuľových čipsov. Ešte som ani nedokončil vetu, už ma zrušila: „Prosím ťa, choď preč. Smrdíš.“ Už je to 32 rokov, ale tie slová mám dodnes vyryté do duše.

Shutterstock

9. Písal som si s babou z online zoznamky niekoľko týždňov, keď zrazu zahlásila: „Chcela by som, aby so mnou niekto flirtoval. Ale tak poriadne. Nie tak ako ty.“

10. Doslova povedala „fuj, nikdy“. Bolo to v šiestej triede na základnej škole, ale akoby sa to stalo včera. Také veci človek nezabudne.

11. Mal som asi dvadsať, kamoši ma zavolali do klubu, tak som šiel a konečne sa odhodlal pozvať dievča tancovať. „Ďakujem, ale zober radšej tuto kamošku, ona je voľná,“ odpovedala mi, na čo sa na mňa jej kamarátka otrávene pozrela a skonštatovala: „Nie. Ty choď. Veď teba zavolal.“ A potom sa začali hádať, ktorá z nich so mnou pôjde „za trest“ tancovať. Pochopil som, odišiel som… a chcel som sa zahrabať pod zem.

12. Poslala mi screenshot našej vlastnej konverzácie. Nie som idiot. Dobre viem, čo to znamená.

Shutterstock

13. Po dvoch rokoch písania som za ňou niekoľko hodín cestoval do susedného štátu, kde sa mi aj s kamarátkami vysmiala do ksichtu. Vraj by ju ani vo sne nenapadlo, že ju fakt prídem otravovať až domov. Prechlastal som celý víkend a panický strach z odmietnutia som mal ešte ďalších osem rokov. To sa ľudia fakt nevedia správať ako ľudia?!

Na otvorení vianočných trhov v Bratislave bola plnka

Odporúčame prečítať:

Na otvorení vianočných trhov v Bratislave bola plnka. Koľko stojí punč, lokše alebo cigánska?

14. Prvý ročník na strednej škole. Povedala nie a potom utiekla plakať na ženské záchody.

15. Povedala nie, tak som sa, viac-menej zo zdvorilosti, opýtal, či môžeme zostať aspoň kamarátmi. „Prepáč, ale ja ťa neberiem ako kamaráta. Si skôr… no, kamarát mojich kamošov.“

16. Som v bare, hudba hrá, všetci tancujú, pristúpim k peknej babe a na prelomenie ľadov sa jej opýtam, ako má rada vajíčka na raňajky. „Neoplodnené. A teraz odpáľ.“ Vtedy som sa zamiloval, ale bolo mi to prd platné.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť