Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Každý z nás má takého ex partnera, na ktorého len tak ľahko nezabudne. Či už na jeho smiech, na to, ako zanietene rozprával o svojej práci.

Môžu to byť úplné maličkosti, pretože práve tie nám po rozchode začínajú chýbať najviac. Rovnako ako týmto pánom, ktorí na svoje bývalé priateľky spomínajú takto.

1. Moja bývalá priateľka ma prezývala „môj hrdina“ a musím povedať, že mi to vždy tak príjemne pomastilo ego. Moja terajšia ma volá „zemiačik“ a budem k vám úprimný, nemá to úplne ten istý efekt.

2. S mojou ex sme sa chodili vždy spolu sprchovať. Mydlila ma, sprchovala, pomáhala mi s holením… cítil som sa ako kráľ s vlastnou osobnou služobníčkou, ktorá sa o mňa pekne stará.

3. Moja ex mala tú najpohodlnejšiu posteľ na svete. Veľmi si na to potrpela. Kvalitný matrac, množstvo mäkučkých vankúšov, nadýchaná perina, hentaká deka a onaká deka… jednoducho všetko, čo kto kedy v tejto sfére vyrobil, mala ona doma. Niekedy som si k nej prišiel na návštevu len tak pospať, zatiaľčo sa ona učila. Až pri nej som pochopil, že aj v realite je možné „spať ako v bavlnke“.

Homer Simpson Sleeping GIF - Find & Share on GIPHY

4. Jeden čas som chodil s babou, ktorá bola naozaj maličká (zhruba 150 centimetrov). Vždy, keď som prišiel za ňou, tak sa rozbehla mojím smerom, vyskočila na mňa a tuho ma objala. Po prvé to bolo milé, pretože som videl, ako sa na mňa tešila a po druhé som sa cítil ako správny kus chlapa, lebo som ju vedel držať na rukách a nemal som pocit, že mi odpadnú.

5. Nedávno som sa rozišiel s dievčaťom, ktoré mi ešte stále chýba. Najviac asi to, ako magicky ma vedela upokojiť. Či som bol vytočený do nepríčetnosti a mal chuť zabíjať alebo vystresovaný zo skúšky, ona len prišla a začala ma škrabkať za uchom.

Na nič sa nepýtala, nič nepovedala, len ma začala škrabkať. Mohol som byť uprostred vášnivého monológu na tému „náš dekan je totálny č*rák“. A ona len prišla, poškrabkala ma a ja som stíchol. Asi fungujem na princípe psa…

6. Vždy, keď mala moja ex priateľka zlý deň, len mi poslala správu: „Pritúliš ma?“ Ja som potom prišiel za ňou a celý večer sme sa túlili. Bolo to rozkošné.

Orange Is The New Black Hug GIF - Find & Share on GIPHY

7. Často si vymýšľala nejaké stupídne pesničky počas toho, ako robila úplne bežné činnosti. Raz som vošiel do kuchyne a našiel som ju krájať syr. Pohupovala bokmi s tým obrovským nožom v ruke a pospevovala: „Cheese Gromit, cheese Gromit, gotta get that cheese Gromit.“ Do melódie pesničky Lady Marmelade. Chýba mi to.

8. Chodili sme spolu na strednú. Z času na čas mi ráno priniesla slnečnicu, pretože vedela, že je to môj obľúbený kvet, no nikdy som ho od nikoho nedostal, pretože „chlapom sa kvety predsa nenosia“. Nikdy som nebol na takéto gestá, ale ona bola jediná, od ktorej som to akceptoval a ešte mi to aj urobilo nesmiernu radosť.

9. Veľmi mi chýba jej úsmev. Na začiatku nášho vzťahu bola taká hanblivá, že kedykoľvek sa začala smiať, dala si ruku pred ústa, aby som to nevidel. Keď sa mi ju po prvý raz podarilo rozosmiať tak spontánne, že na to celkom zabudla, cítil som sa ako superhrdina.

Funny Zooey Deschanel GIF by New Girl - Find & Share on GIPHY

10. Moja bývalá stávala uprostred obývačky a hrávala takú stupídnu online karaoke hru. Poskakovala ako zmyslov zbavená a do toho vrieskala skomolené slová akejsi popovej pesničky. Vôbec jej to nešlo. A práve to sa mi na tom tak veľmi páčilo. Niekedy som len tak sedel v kresle a pozeral aj hodinu vkuse nato, ako predstiera, že je popová hviezdička na svojom celosvetovom turné.

11. Jedna z mojich ex mala parádny hudobný vkus, seriózne asi najlepší, s akým som sa kedy stretol. 75 percent môjho terajšieho playlistu tvoria pesničky od skupín, ktoré som objavil vďaka nej. Chýba mi, že už mi len tak náhodne nechodia od nej správy s linkom na skladbu, ktorá by sa mi mohla páčiť.

12. Nebola to oficiálne moja frajerka, len slečna, s ktorou som sa asi mesiac vídaval. Pozerávali sme spolu filmy cez Skype a ja som to miloval. Obaja sme žili v konzervatívnej krajine, kde sa nijaké Netflix-and-chill momenty (ani tie nesexuálneho charakteru) s rodičmi pod jednou strechou konať nemohli, tak sme si to vynahrádzali aspoň takto.

Jeden deň vyberala film ona, druhý ja a takto sme obaja objavili množstvo dobrých filmov, o ktorých by sme sa za iných okolností nikdy nedozvedeli.

Netflix And Chill GIF - Find & Share on GIPHY

13. Zakaždým, keď sme uviazli v kolóne, sediac v MHD-čke, mi zobrala pravú ruku a začala obkresľovať tie vrásky a čiarky na nej. Pomedzi to si pospevovala svoju obľúbenú pesničku. Bola naozaj výnimočný človek.

14. Chodili sme spolu na strednej a dodnes si pamätám, ako sme si počas nudných hodín rozdelili slúchadlá (jedno išlo do jej ucha, druhé do môjho) a počúvali Audioslave. V tom čase to bola moja najobľúbenejšia skupina.

15. Moja ex pracovala ako letuška pre Delta Airlines a keďže bola pekne naprd ako človek, moja najlepšia spomienka na ňu sú letenky zadarmo. Prvou triedou z Atlanty do Prahy? Alebo do Paríža? Či do Tokia? Precestoval som vďaka nej kusisko sveta a dostalo sa mi luxusu, kvôli ktorému by som za iných okolností musel predať obličku a rodný list.

Youtube What GIF by Rosanna Pansino - Find & Share on GIPHY

16. Bývalá si vždy šúchala nohy o tie moje. Ja som sálal teplom ako radiátor, ona bola vždy kompletne premrznutá. Túlili sme sa na sedačke a ja som zrazu len zacítil, ako si pchá nohy medzi moje nohy, aby sa trošku ohriala. Bolo to rozkošné.

17. Začali sme ako kamaráti s výhodami. Jeden deň, potom, čo sme si obaja odmakali svoju výhodu, sa u mňa išla osprchovať a neskôr som ju zaviezol domov. Keď som sa vrátil naspäť do bytu, išiel som si aj ja hodiť poriadnu horúcu sprchu. Počas nej sa zahmlilo zrkadlo a až vtedy som si všimol, že naň predtým nakreslila prstom srdiečko. V ten večer som išiel za ňou a dali sme sa dohromady.

Počas celého vzťahu mi na náhodných miestach nechávala lístočky s nakresleným srdiečkom a bolo to to najkrajšie, čo pre mňa kto robil. Pre všetkých tých, ktorí sa pýtajú, či sme ešte spolu… nie, nie sme. Raz som sa zobudil a ona tam nebola. Išiel som si obuť topánky a hľadať ju, keď som v jednej z nich narazil na lístok so zlomeným srdiečkom. Vtedy som vedel, že som to kompletne posr*l.

Michael Buble Love GIF by bubly - Find & Share on GIPHY

Zdroj: spookypresence / Reddit
Titulná fotka: Karl Fredrickson / Unsplash


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť