Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 1.10.2023
sk
Arnold
cz
Igor
Zdroj: ©Shutterstock

Muži sa podelili o zvláštne „romantické“ zvyky svojich partneriek

"Keď manželka počuje, že som s ňou v kúpeľni, začne po mne kvákať ako kačka."

Ak si už nejaký mal, tak dobre vieš, že vážny vzťah nie je zase až taký vážny. Na verejnosti to možno hráte na slušňákov, ona dáma, ty gentleman, ale len čo sa za vami zabuchnú dvere, stanú sa z vás škôlkari šmrcnutí filmom Blbí a blbší. 

Dôkazom toho sú aj historky od týchto mužov. Na Reddite sa podelili o absurdné zvyky svojich nežných polovičiek, na ktorých musia participovať… a pre ktoré by zvyšok sveta asi nemal veľké pochopenie. Robíš so svojím partnerom niečo podobné?

1. Ležím na bruchu, keď mi zrazu skočí na chrbát, zakričí „jetpack aktivovaný“ a potom si zas*rie ako taký drevorubač. S normálnou by som už asi ani chodiť nevedel.

2. Moja frajerka mi chytí hlavu do rúk, pritlačí si čelo o moje tak, že sa nám skoro dotýkajú očné buľvy, a zahlási: „Sme si takí blízki.“ 

3. Manželka sa sprchuje, a keď počuje, že som vošiel do kúpeľne, začne kvákať ako kačica a neprestane, až dokiaľ jej neodkvákam naspäť. Aké by len bez nej boli rána nudné.

4. Zoberie mi dlane do svojich, pozrie sa mi hlboko do očí a potom zapiští „moje!“ ako tá čajka z rozprávky Hľadá sa Nemo. 

Shutterstock

5. Kedysi dávno som si dosť fičal na hre Assassin’s Creed a moja frajerka to so mnou trpela celé hodiny. Odvtedy sa ku mne hocikedy prikradne zozadu a tvári sa, že ma zabila nožom. „To máš blbé. Zomrel si,“ vyhlási a spokojne odcupitá preč. Robí to už od roku 2008 a ešte ju to neprešlo.

6. Vždy, keď sa máme stretnúť, rozbehne sa naprieč celou ulicou a skočí mi do náručia a očakáva, že ju promptne chytím. Som rád, že vo fitku nevynechávam nohy. A ona asi tiež.

Väčšina Slovákov sa úplne zbytočne oberá o veľkú časť dôchodku: Patríš medzi nich aj ty?

Odporúčame prečítať:

Tretina Slovákov sa úplne zbytočne oberá o nemalú časť dôchodku: Patríš medzi nich aj ty?

7. Moja frajerka mi vždy štuchne do kamoša dole, keď akurát spí, a tenučkým hlasom zapiští: „Mačk, mačk.“ Fakt nechápem, čo ju na tom tak neskutočne fascinuje.

8. Priateľka sa ma pravidelne snaží stiahnuť do postele, nech sa s ňou mojkám. Som o päťdesiat kíl ťažší, o dve hlavy vyšší, takže nech sa snaží, ako sa snaží, ani so mnou nepohne. Zvyčajne počkám, kým sa unaví, a potom teatrálne padnem do perín.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.