Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil
Zdroj: ©Shutterstock

Muži vyzradili, aké bežné veci sa im nepodarilo naučiť ani v dospelosti

"Mám 20 a neviem deliť so zvyškom."

Bicyklovanie, plávanie či zaväzovanie šnúrok na topánkach – to sú všetko veci, ktoré sa väčšina z nás naučí ešte dávno pred príchodom puberty. Niektorí však ani dlho po nej nie. Muži z Redditu sa nedávno na sociálnej sieti podelili o „jednoduché“ veci, ktoré všetci okolo nich vedia už roky, len oni akosi nie. Aké to teda sú?

1. Mám 36 a neviem plávať. Chcel som sa to naučiť, ale bojím sa hĺbok, a keď sa moje nohy odlepia od dna, zachváti ma totálna panika.

2. Neviem, ktoré mesiace majú 30 a ktoré 31 dní. Viem, že existuje pomôcka – dá sa to nejako odrátať z rúk a už mi bolo minimálne stokrát vysvetlené ako, ale…

3. Neviem pískať. Ani s prstami, ani bez nich. Všetci okolo mňa to vedia už od detstva a ja fakt neviem, či ma naši držali v jaskyni alebo čo, že ma to úplne obišlo.

4. Trvalo mi viac ako 18 rokov, kým som sa naučil používať kolieskový zapaľovač. Každopádne, teraz to už viem. Teraz som už macher.

Shutterstock

5. Mám 41 a stále si zaväzujem topánky dvomi mašličkami. Viem, že existuje jednoduchší spôsob, ale akosi som sa ho nikdy nenaučil.

6. Neviem baliť darčeky. Viem, že to je pomerne bežná vec, ale keby ste videli, koľko času som do toho investoval, koľko tutoriálov pozeral… a aj tak sa vo výsledku zdalo, akoby to balil niekto z chránenej dielne.

Slovenka v Kórei: Sú kórejskí muži skutočne takí neobdarení, ako sa vraví?

Mohlo by ťa zaujímať:

Slovenka v Kórei: Sú kórejskí muži skutočne takí neobdarení, ako sa vraví?

7. Mám 20 a neviem deliť so zvyškom. Viem, že to znie šialene, ale pamätám si to, akoby to bolo včera – v štvrtej triede som ostal jeden deň doma, lebo mi nebolo dobre, a keď som sa vrátil, zistil som, že brali delenie so zvyškom. Bezo mňa. Úprimne, za celý doterajší život neprišiel jediný moment, keď by mi to chýbalo. To je asi dôvod, prečo som sa to nikdy nedoučil.

8. Mám tesne po štyridsiatke a neviem sa dotknúť palcov na nohách bez toho, aby som pokrčil kolená. Nikdy som to nevedel. A v tejto fáze začínam šípiť, že už ani nikdy nebudem.

Shutterstock

9. Neviem šoférovať na manuáli. Učil som sa jazdiť, keď som mal 17, a tatko to so mnou vzdal hneď, ako našiel na predaj lacné auto s automatickou prevodovkou. Vôbec mi to nešlo. Nikdy som nenabral odvahu poprosiť ho, aby ma to doučil, a teraz už je na to asi trochu neskoro.

10. Mám 23 rokov a neviem lúskať prstami. Respektíve, keď sa pokúsim lúsknuť 300-krát za sebou, aspoň jeden z nich väčšinou znie veľmi podobne… ale to sa asi neráta, však?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.