Muži z Papua-Novej Guiney podstupujú bizarné operácie na zväčšenie svojej pýchy

Čo všetko muži neurobia pre dobrý výkon v posteli…

Zdroj: Charles, Unsplash / Google maps

Keď ide o mužskú pýchu, tak sa často hovorí o jej veľkosti, čo môže mnohých mužov zneistiť. Niektorí si to pripustia natoľko, že sa rozhodnú pre rôzne pofidérne rozhodnutia, ktoré by mali ich situáciu vyriešiť.

Podobným komplexom čelia aj muži z Papua-Novej Guiney, kde sa situáciu rozhodli riešiť naozaj svojsky. Muži si tu v snahe o zväčšenie svojho penisu našli domácke recepty – injekčne si doň vstrekujú olej na varenie, prípadne silikón. To, čo sa môže zdať mnohým smiešne, je v tejto krajine veľkým problémom.

Charles 🇵🇭, Unsplash

Za posledné dva roky museli vyšetriť vyše 500 mužov, ktorí sa svojpomocne snažili zväčšiť si svoju pýchu. Pritom najmladší z nich mal len šestnásť rokov. Toto číslo však nedokazuje, koľko mužov to v krajine naozaj skúša a takto svojpomocne robí. Sú prípady, keď sa muži nepriznajú a neprídu do nemocnice aj napriek zdravotným ťažkostiam.

Jeden z miestnych doktorov hovorí až o deväťdesiatich operáciách, ktoré museli vykonať kvôli nadmernému opuchu a iným ťažkostiam. Viacerí takto ošetrení muži už nebudú schopní mať sex. Doktor sa vyjadril, že väčšina mužov prichádza s abnormálnymi hrudkovitými masami, ktoré sa im na úde vytvoria, niektorí zas prichádzajú s tým, že majú problémy s močením kvôli opuchu.

Richard Catabay, Unsplash

Samozrejme, že muži to krátko po „domáckom“ zákroku oľutujú. Hlavným dôvodom, prečo muži vykonávajú tieto zákroky, je snaha o podanie lepšieho sexuálneho výkonu. Podľa dailymail sa odborníci domnievajú, že injekcie mužom ponúkajú zdravotné sestry, ktoré si chcú takto privyrobiť. Okrem toho sa vraj problém nevzťahuje len na túto krajinu, ale týka sa celého sveta.

Niet sa čomu čudovať, že muži podstupujú takéto riskantné zákroky. Na youtube nájdete hneď niekoľko rôznych DIY (urob si sám) návodov na to, ako si muž môže zväčšiť penis. Samozrejme, s pomocou hneď niekoľkých druhov rôznych olejov.

Možno za to môže aj pornografia, ktorá skresľuje naše predstavy nielen o tom, ako by mal muž vyzerať, ale aj o tom, aké výkony by mal podávať, čo sa pohlavného styku týka. Tlak médií je vyvíjaný nielen na ženy, ale aj na mužov, čo má v niektorých prípadoch aj takéto fatálne následky.

Zdroj: dailymail, theguardian

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia sa na internete podelili o bežné veci, ktoré nikdy nerobili

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME