Muži zúria nad novou internetovou výzvou. Dokážu ju vraj pokoriť len ženy

Skúšať doma len na vlastné nebezpečenstvo!

Zdroj: Shutterstock

Nie nadarmo sa hovorí, že muži sú z Marsu a ženy z Venuše. Každý sme iný. Pravda, píše sa 21. storočie a moderný, racionálne zmýšľajúci ľud sa snaží búrať rodové stereotypy, čo to dá, no niektoré veci sa skrátka nezmenia. Tak, ako žena nikdy krasopisne nevyští svoje meno do snehu, chlap nikdy nepochopí, aké je to nosiť na hrudi dve antistresové loptičky. Ale to nevadí, veď nemusíme všetci vedieť všetko, že?

Ďalšou odlišnosťou je očividne mužská neschopnosť udržať rovnováhu. Teda minimálne na to sa snaží poukázať nová internetová výzva (ľudia v karanténe už fakt nevedia, čo od dobroty, ale v tejto fáze sa tomu už nikto nediví). Virálne duo Jason a Rachel, na TikToku ako @jason.rachel, sa nedávno podelili so svetom o video, kde sa obaja snažia dostať do tej istej polohy.

Tento „manéver“ údajne zvládnu len ženy

Je to prosté… teda, ako pre koho. Kľakneš si na kolená, potom sa zohneš k zemi, aby si sa lakťami opieral o zem, následne si nimi podoprieš tvár, a keď si už myslíš, že si v suchu a toto zvládne aj cvičená opica, prichádza to najlepšie. Ruky si dáš za chrbát. Jason je jasným príkladom toho, že to nie je také jednoduché, ako to znie.

@jason.rachel

YouTube – Jason&Rachel #fyp #foryourpage #foryoupage #comedy #couplegoals #couple #love #viral #xyzbca #relatable #relationship

♬ Rasputin (7″ Version) – Boney M.

Zatiaľ čo jeho partnerka nemala žiaden problém, on padol na hubu. Doslovne. Video s popisom „muži majú očividne ťažisko inde ako ženy“ sa stalo okamžitým virálom a momentálne má takmer dva milióny zhliadnutí. Samozrejme, našlo sa kvantum mužských odvážlivcov odhodlaných brániť česť svojho pohlavia stoj čo stoj, no čo vám budeme hovoriť – väčšina z nich kruto pohorela.

Niektorí komentujúci však podotkli, že to s pohlavím nemá absolútne nič spoločné. „Možno by pomohlo, keby chalan tak nepučil zadok dohora. To preto spadol,“ napísal jeden z používateľov. „Viac ako s nejakým ťažiskom to má asi niečo dočinenia s výškou,“ ozval sa zase ďalší. Čo si o tom myslíš ty? A hlavne, zvládol by si to? Skúšaj len na vlastné nebezpečenstvo (ale podeľ sa s nami v komentároch).

Zdroj: jason.rachel / TikTok 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
57
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Hlášky z filmov a reklám, ktoré používame v bežnom živote


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME