Muži sa delia o komplimenty, ktoré dostali a nikdy na ne nezabudnú

Posledné slová mojej babky – Vyrástol z teba fešák.

Zdroj: maxpixels.net

Aj muži radi dostávajú komplimenty. A ktoré ich potešili za život najviac, sa dozviete nižšie. S internetom sa o ne podelili na reddite.

1. Bol som vzadu na záhrade a montoval prístrešok. Vtom za mnou prišla moja dcéra, povedala mi, že si myslí, že mi to ide skvelo a je na mňa veľmi hrdá, pretože viem, ako zmontovať prístrešok.

2. Každé ráno behám po tej istej trase – snažím sa trošku zhodiť. Už sa mi podarilo schudnúť zhruba 60 kíl. Jedno ráno som zase behal, keď sa z vedľajšej predzáhradky ozval neznámy ženský hlas: „Ide ti to skvelo. Už si naozaj pekne schudol.“ Bolo to od nej veľmi milé a často si na to spomeniem, keď mi chýba motivácia.

3. Jedno dievčatko, sediac v nákupnom vozíku, povedalo svojej mame: „On je strašne pekný.“ A ukázalo na mňa. Nato ju mama zahriakla, že také veci sa chlapcom nehovoria. Po prvé, deti sú strašne úprimné, takže to bol naozaj dobre padnúci kompliment a po druhé, všetci by mali vedieť, že je v poriadku chváliť ľudí bez ohľadu na to, akého sú pohlavia.

Handsome Boy Meets World GIF - Find & Share on GIPHY

4. Doručoval som pizzu dvom na mol opitým babám a jedna z nich na mňa pri odchode zakričala, aby som si v aute zapol klímu. Opýtal som sa jej, prečo. „Aby si sa neroztopil z toho, aký si sexy.“ To bola vtedy fakt parádna noc.

5. „Máš veľmi upokojujúci hlas. Mal by si deťom čítať rozprávky na dobrú noc.“

6. Raz mi jedna baba povedala, že vyzerám ako Waldo (kreslená postavička), a potom sa so mnou ešte niekoľkokrát pokúšala flirtovať. Jednoznačne 11/10 za najoriginálnejší kompliment, aký som kedy dostal.

Stay Waldo GIF - Find & Share on GIPHY

7. Posledné slová, ktoré som počul od mojej babky: „Z teba vyrástol ale poriadny fešák.“

8. „Tvoj smiech znie ako skapínajúca koza.“

9. Robil som taxikára. Raz som viezol jednu slepú dievčinu, ktorú som odprevádzal až ku vchodu. Povedala mi, že vyžarujem niečo veľmi pozitívne a je príjemné vedľa mňa kráčať. Na to asi nikdy nezabudnem.

https://pixabay.com/sk/photos/taxi-cab-doprava-cab-new-york-381233/

10. Raz večer ma moja kolegyňa poprosila, či by som ju nehodil domov, lebo jej odvoz sa akosi nemôže dostaviť. Súhlasil som a počas jazdy som ju pozval na večeru. Išla a uprostred večere mi povedala: „Ja som vlastne nepotrebovala odvoz, len som chcela, aby ma domov hodil takýto fešák.“ Prehrával som si to v hlave ešte mesiace.

11. Kráčal som do baru, oproti mne išli dve slečny. Keď sme sa míňali, jedna z nich si ma premerala od hlavy až po päty a skonštatovala: „Mmmmm, mmmmmm. Vyzeráš fakt zdravo.“

12. Bol som v Starbuckse, kde akurát obsluhovala jedna veľmi zlatá baba. Opýtala sa ma na meno, ktoré má napísať na pohár, no keď som si vyzdvihol kávu, stálo tam len „pekný chalan :)“.

Coffee Shop Re GIF - Find & Share on GIPHY

13. Boli sme so ženou nakupovať, keď sa pri mne pristavila rozkošná staručká pani, položila mi ruku na plece a povedala: „Ste veľký fešák. Mali by ste hrať v nejakom filme!“ Musel som sa otočiť za seba, aby som si bol istý, že sa rozpráva so mnou.

14. Stratil som panictvo s jednou super babou. Keď bolo po tom, zadívala sa na mňa a povedala: „Si nádherný.“ Dodnes neviem, či je to dobre alebo zle, ale aj tak na to ešte rád spomínam.

15. Môj strýko bol svetoznámy kuchár – varil pre mnoho dôležitých osobností a jeho reštaurácia bola známa po celom svete. Raz som mu ugriloval steak, on si odhryzol a skonštatoval: „Hm, to je naozaj vynikajúce.“ Túto vetu si dám zarámovať nad posteľ.

Yummy Samuel L Jackson GIF - Find & Share on GIPHY

16. Raz ku mne v bare pristúpil chlapík a spýtal sa ma, či by som nešiel na rande. Povedal som mu, že hoci nemám žiaden vzťah, akosi kopem za iný tím. Jeho odpoveď bola skvelá: „Och, to je okej, kamoš. Som si istý, že raz urobíš jednu ženu veľmi šťastnou.“ Tomu sa hovorí ukážková odpoveď na odmietnutie.

17. Pracoval som v rýchlom občerstvení. Prišla jedna žena, objednala si, zjedla to a postavila sa znovu do radu. Keď prišla na rad, povedala mi: „Nechcem si nič objednať. Len som vám chcela povedať, že jedného dňa budete skvelým otcom.“ Neviem, z čoho to vydedukovala a bol som z tohto rozhovoru celkom zmätený, ale aj tak to bolo od nej milé.

18. „Vyzeráš, že si autista tak maximálne na 6%.“ – moja snúbenica v deň, keď sme sa po prvý raz stretli

https://www.pexels.com/cs-cz/foto/1729785/

19. „Tvoj penis nie je až taký malý.“ Viem, že klamala, ale k*rva, aj tak ma to potešilo.

20. Jedna baba z obchodného centra mi raz pochválila vlasy a ja som ešte do dnešného dňa vytočený, že som neodpovedal: „Dík, sám som ich vypestoval.“

21. Neuveriteľne krásna baba sa pri mne pristavila na párty a povedala mi, že mám nádherné hlboké oči. Myslím, že si fičala na extáze, ale to je jedno. Aj tak sa to počíta.

https://pxhere.com/sk/photo/1560187

22. Prvýkrát, čo som stretol svoju exmanželku, mi povedala: „J*bala by som ťa kvôli tvojim očiam.“ Asi nie je prekvapivé, že nám to dlho nevydržalo, keďže jej stačilo tak málo.

23. „Máš dokonalý penis.“ Toto je ten najkrajší kompliment, aký som kedy mohol dostať. Pretože mi dal pocítiť, že nezáleží na tom, koľko vecí v živote pos*riem. Aspoň táto jedna oblasť bude vždy v suchu.

24. „Si naozaj vtipný. Mal by si sa s ľuďmi rozprávať viac.“ Mám sociálnu fóbiu a toto bolo reálne to najkrajšie, čo mi kto kedy povedal.

Aww GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: reddit.com


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
47
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
22
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Šialené výzvy, do ktorých sme sa všetci zapájali, a už si na ne zabudol

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME