Piatok 3.12.2021
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Jedlo. Jedna z tých tém, ktorá vie rozvášniť ľudí hádam ešte o trochu viac ako politika. Hovorí sa ži a nechaj žiť, a tiež to, že sto ľudí má sto chutí a čo nás po tom, kto do seba čo džgá. No keď príde na lámanie chleba a začne sa pretriasať, či ananás patrí na pizzu a či sa je rezeň s ryžou alebo so zemiakmi, zrazu sme schopní vyšklbať si navzájom vlasy. Problémy 21. storočia, čo?

Ale ono je to v podstate jedno, či máš rád pizzu s ananásom alebo rezeň s ryžou. Minimálne v tejto chvíli úplne. Nedávno sa totiž na internete vyskytol pofidérny sendvič, pri ktorom sa obe tieto dilemy zdajú zrazu úplne bezpredmetné. Chlapík menom Mikey G zdieľal v skupine Rate My Plate svoj nedávny pokrm a povedať, že táto bizarná kreácia rozdelila internet na dva tábory, hádam ani nie je dostačujúce.

Bizarný sendvič s rybími prstami

Sendvič s rybími prstami vo vnútri. To neznie tak zle, nie? Veď taký McFish sa v mekáči drží už solídnych pár rokov, čo znamená, že to niekto očividne je a toto je veľmi obdobné. Lenže to nie je všetko. Mikey sa očividne rozhodol poprieť všetky nepísané vesmírne zákony a namiesto chleba či žemle sa rozhodol rybie prsty strčiť do prekrojenej pizze. 

https://www.facebook.com/RateMyPlateNow/photos/a.194758098001041/407756643367851/

Ľudia v skupine, kde sa mimochodom objavili aj tieto prapodivné cestoviny pre Shreka, reagovali rôzne. Zatiaľ čo niektorí len neveriacky krútili hlavami (usudzujúc z komentárov, v skutočnosti ich nikto nevidel), ďalším sa nápad celkom pozdával. „Keď ti konečne schvália debet a ty sa ideš vyjašiť do potravín,“ napísala jedna z komentujúcich.

„Keď frajerka povie, že nevie, čo chce na večeru, tak nakydáš na tanier doslova všetko, čo doma nájdeš,“ okomentoval sendvič zase ďalší. „Nie každý hrdina nosí plášť,“ podporil ideu vyprážaných kusov ryby v pizzi (RIP, Taliani) niekto iný. A čo ty? Dal by si niečo podobné do úst, alebo by si radšej držal dobrovoľnú hladovku? Daj nám vedieť v komentároch.

[poll id=“111″]

Zdroj: Rate My Plate / Facebook 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť