Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Ako značne vyviesť svoju mačku z miery? Jednou z možností je participovať na opatreniach voči prebiehajúcej pandémii, týždne nevytiahnuť päty z domu a nedať jej absolútne žiadny priestor na to, aby ti pozhadzovala veci z poličiek a skontrolovala tajnú skrýšu malých plyšových myšičiek za posteľou. Ale existujú aj iné. A muž, o ktorom píše portál Mirror, jednu z nich našiel.

Nikto presne nevie, čo behá mačkám po rozume, predsa len sú to veľmi záhadné tvory. No môžeme predpokladať, že aj keď nás ako svojich majiteľov majú väčšinu času hlboko v paži, už si nás okukali a majú o nás celkom ucelenú predstavu. Človek. Dve nohy, dve ruky, nechodí po štyroch. Menej chlpov, nemňauká. Dvakrát do dňa dáva žrať, päťkrát sa dožaduje prejavov lásky (preboha, prečo?!) a plný entuziazmu mi z času na čas čistí záchod. Easy.

Muž vydesil mačku netradičným ponožkovým dizajnom

Možno práve vďaka tomuto stereotypu je pomerne ľahké ich zaskočiť. Muž, na internete zatiaľ známy len ako pán Majed, si totiž kúpil pár zaujímavých ponožiek, a keď sa v nich poprechádzal po byte, jeho chlpatej spoločníčke takmer vypadli oči z jamiek. Ponožky mali totiž potlač mačacích labiek… a na to malá rozkošná beštia rozhodne nebola pripravená.

Jej vydesený pohľad sa podarilo zachytiť na fotke a tú sa Huda, 18-ročná dcéra pána Majeda, rozhodla zverejniť na Twitteri. Tam sa z nej stal okamžitý virál a s takmer pol milión lajkov totálne rozbil internety. Príspevok sa dokonca dostal aj k spoločnosti, ktorá ponožky vyrobila – Shopee – a tí sa k tomu vyjadrili takto: „Takto vyzerá muž s bezchybným vkusom.“ 

„Najprv som nechcela veriť tomu, že by otec naozaj nosil také príšerné ponožky,“ povedala Huda pre portál Mirror. „Ale môj otec miluje mačky. Dokonca nosí mačaciu výšivku aj na bunde. Je taký správne strelený a pojašený, takže keď narazil na tieto ponožky, očividne si ich musel kúpiť.“ To je pravda, musel. A internet mu za to úprimne ďakuje.

Shutterstock

Zdroj: mirror.co.uk 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť