Mužovi sa podarilo vydesiť svoju mačku. Za všetko môžu netradičné ponožky

Toto malá chlpatá príšerka rozhodne nečakala.

Zdroj: Shutterstock

Ako značne vyviesť svoju mačku z miery? Jednou z možností je participovať na opatreniach voči prebiehajúcej pandémii, týždne nevytiahnuť päty z domu a nedať jej absolútne žiadny priestor na to, aby ti pozhadzovala veci z poličiek a skontrolovala tajnú skrýšu malých plyšových myšičiek za posteľou. Ale existujú aj iné. A muž, o ktorom píše portál Mirror, jednu z nich našiel.

Nikto presne nevie, čo behá mačkám po rozume, predsa len sú to veľmi záhadné tvory. No môžeme predpokladať, že aj keď nás ako svojich majiteľov majú väčšinu času hlboko v paži, už si nás okukali a majú o nás celkom ucelenú predstavu. Človek. Dve nohy, dve ruky, nechodí po štyroch. Menej chlpov, nemňauká. Dvakrát do dňa dáva žrať, päťkrát sa dožaduje prejavov lásky (preboha, prečo?!) a plný entuziazmu mi z času na čas čistí záchod. Easy.

Muž vydesil mačku netradičným ponožkovým dizajnom

Možno práve vďaka tomuto stereotypu je pomerne ľahké ich zaskočiť. Muž, na internete zatiaľ známy len ako pán Majed, si totiž kúpil pár zaujímavých ponožiek, a keď sa v nich poprechádzal po byte, jeho chlpatej spoločníčke takmer vypadli oči z jamiek. Ponožky mali totiž potlač mačacích labiek… a na to malá rozkošná beštia rozhodne nebola pripravená.

Jej vydesený pohľad sa podarilo zachytiť na fotke a tú sa Huda, 18-ročná dcéra pána Majeda, rozhodla zverejniť na Twitteri. Tam sa z nej stal okamžitý virál a s takmer pol milión lajkov totálne rozbil internety. Príspevok sa dokonca dostal aj k spoločnosti, ktorá ponožky vyrobila – Shopee – a tí sa k tomu vyjadrili takto: „Takto vyzerá muž s bezchybným vkusom.“ 

„Najprv som nechcela veriť tomu, že by otec naozaj nosil také príšerné ponožky,“ povedala Huda pre portál Mirror. „Ale môj otec miluje mačky. Dokonca nosí mačaciu výšivku aj na bunde. Je taký správne strelený a pojašený, takže keď narazil na tieto ponožky, očividne si ich musel kúpiť.“ To je pravda, musel. A internet mu za to úprimne ďakuje.

Shutterstock

Zdroj: mirror.co.uk 

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slováci sa podelili o najväčšie hlúposti, ktoré sa im podarilo vypotiť zo sna


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME