Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

Pri plavbe loďou na miestnom jazere nečakáš, že zažiješ niečo výnimočné. Ak si rybár, dúfaš v ulovenie nejakej poriadnej ryby namiesto pneumatiky, inak nič nezvyčajné. Bývalý futbalista, ktorý sa vybral na plavbu svojou loďou, pravdepodobne tiež nečakal, že uvidí taký bizár, na aký sa mu naskytol pohľad. Vďakabohu, všetko to stihol natočiť, čo si všimol aj portál bored panda.

Čakal bežnú plavbu loďou po miestnom jazere

Vášnivý rybár a bývalý profesionálny hráč futbalu, Joshua Phillips, sa vybral na plavbu jazerom. Netušil však, že to nebude len taká obyčajná plavba. Naskytol sa mu totiž veľmi výnimočný pohľad. V diaľke uvidel plaviacu sa loď, ktorá sa mierne potápala. Jednoducho, nevyzeralo to úplne v poriadku.

Uvidel to, čo ešte nikdy

Keď sa však k lodi priblížil, pochopil, čo je vo veci. Loď sa totiž stala predmetom kriminálnej činnosti. Dva drzé uškatce sa rozhodli, že si loď požičajú a spríjemnia si bežný deň. Možno sa im nechcelo plávať, a preto vyliezli na loď, ktorá ich mohutné telá len tak-tak udržala.

Všetko sa to Joshuovi podarilo zaznamenať na videu, takže netrvalo dlho a po zverejnení sa z videa stala senzácia internetu. Mnohí ľudia si na adresu dvoch majestátnych tuleňov robili posmešky.

Niekto sa zamyslel nad tým, ako bude asi majiteľ lode vysvetľovať poisťovákovi, čo sa mu stalo s loďou. Iní ich zas označili za pirátov či vyjadrili ľútosť nad majiteľom lode.

View this post on Instagram

Boats and…. #sealions

A post shared by Joshua Phillips (@fishingjosh) on

Joshua mal jednodznačne zážitok, na ktorý bude ešte dlho pamätať. Ktovie, ako nakoniec dopadla loď pod nadvládou tuleňov. O majiteľovi lode nie sú známe žiadne informácie. Snáď nebol na lodi, keď sa ju rozhodli ovládnuť tieto obrovské uškatce.

Zdroj: boredpanda


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť