Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Vskutku podivný prípad sa odohral v susednej Českej republike, konkrétne v Lysé nad Labem v okrese Nymburk. 30-ročný muž sa totiž o pol deviatej večer rozhodol vyskúšať nepriestrelnú vestu, informuje portál Novinky.cz. A ako inak ju vyskúšať, než strelnou zbraňou? Dotyčný muž sa vtedy stretol s kamarátmi a v dobrej nálade mu napadlo overiť si, či jeho nepriestrelná vesta skutočne funguje.

Shutterstock

Nepríjemné bolo, keď zistil, že od funkčnosti má naozaj ďaleko. Muž sa totiž postrelil, spôsobil si nepríjemné zranenia a na mieste musela zasahovať sanitka a vrtuľník. Hovorkyňa záchranárov Petra Effenbergerová povedala, že muž bol uvedený do umelého spánku, pripojený na umelú pľúcnu ventiláciu a vrtuľníkom dopravený do nemocnice v Prahe.

Hovorkyňa polície Petra Potočná zase novinárom povedala, že celú záležitosť preverujú. „Tá najpravdepodobnejšie verzia je, že si zranenie spôsobil sám,“ povedala a dodala, že zbraň mal v legálnej držbe.

Shutterstock

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.