Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Vskutku podivný prípad sa odohral v susednej Českej republike, konkrétne v Lysé nad Labem v okrese Nymburk. 30-ročný muž sa totiž o pol deviatej večer rozhodol vyskúšať nepriestrelnú vestu, informuje portál Novinky.cz. A ako inak ju vyskúšať, než strelnou zbraňou? Dotyčný muž sa vtedy stretol s kamarátmi a v dobrej nálade mu napadlo overiť si, či jeho nepriestrelná vesta skutočne funguje.

Shutterstock

Nepríjemné bolo, keď zistil, že od funkčnosti má naozaj ďaleko. Muž sa totiž postrelil, spôsobil si nepríjemné zranenia a na mieste musela zasahovať sanitka a vrtuľník. Hovorkyňa záchranárov Petra Effenbergerová povedala, že muž bol uvedený do umelého spánku, pripojený na umelú pľúcnu ventiláciu a vrtuľníkom dopravený do nemocnice v Prahe.

Hovorkyňa polície Petra Potočná zase novinárom povedala, že celú záležitosť preverujú. „Tá najpravdepodobnejšie verzia je, že si zranenie spôsobil sám,“ povedala a dodala, že zbraň mal v legálnej držbe.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť