Myší chlapec či kreveta. Aké sú prezývky slávnych celebrít? (2. časť)

Celebrity a ich prezývky, ktoré pozná len málo ľudí.

Zdroj: Profimedia

Asi každému z nás v živote prischla nejaká tá prezývka. Nevyhlo sa to ani filmovým či hudobným hviezdam. Obľúbenci miliónov ľudí majú naozaj pestré prezývky, o čom si sa mohol presvedčiť aj v našom predchádzajúcom článku. V tomto pokračovaní ti predstavíme ďalších 10 celebrít a ich vtipné prezývky.

1. Chris Hemsworth (Hammer)

Možno si myslíš, že prezývka Chrisa Hemswortha Hammer (teda Kladivo) hercovi prischla po tom, ako sa do širokého povedomia zapísal ako Thor z marveloviek. Faktom ale je, že ho takto volali dlhé roky predtým, než si postavu slávneho boha z Asgardu zahral. Prezývku Hemsworth dostal počas nakrúcania seriálu Home and Away od jedného z režisérov. Podľa herca išlo o odkaz na rapera MC Hammera.

Shutterstock

2. Emma Stone (Em)

Emma Stone sa narodila ako Emily, ale ako sa vyjadrila, bola nútená zmeniť si krstné meno na Emma (jedna herečka s menom Emily Stone už totiž existovala). Jej kamaráti ju ale volajú Em, prípadne M.

Shutterstock

3. Hugh Jackman (Sticks)

Svojskú prezývku si vyslúžil aj herec Hugh Jackman. Toho kamaráti volali Sticks, čo v preklade znamená paličky. Bolo to kvôli tomu, že mal veľmi štíhle a dlhé nohy.

Shutterstock

4. Ryan Gosling (Mouseboy)

Ryan Gosling bol vo svojom detstve pre svojich kamarátov známy ako Mouseboy (Myší chlapec). Prezývka vznikla vďaka jeho účinkovaniu v detskom seriáli The Mickey Mouse Club TV.

Shutterstock

5. Anne Hathaway (Annie)

Niekedy sú tie najjednoduchšie prezývky tie najmilšie. Platí to aj v prípade herečky Anne Hathaway, ktorá je pre svojich kamarátov známa jednoducho ako Annie.

Shutterstock

6. Rihanna (Robyn)

Na prvý pohľad sa ti prezývka Robyn pre speváčku Rihannu môže zdať podivná. V skutočnosti ale ani nejde v pravom slova zmysle o prezývku, ale o speváčkine krstné meno, ktoré na verejnosti príliš nepoužíva. Pre svoju rodinu a priateľov je ale stále Robyn.

Shutterstock

7. Daniel Radcliffe (Shrimpy)

Ako herec Daniel Radcliffe kedysi prezradil, počas svojho detstva mal viacero prezývok. Jednou z nich bolo aj oslovenie Shrimpy (Kreveta). Ako Radcliffe dodal, bolo to preto, lebo bol ako dieťa veľmi chudý a bledý.

Shutterstock

8. Selena Gomez (Sel)

Aj prezývka speváčky a herečky Seleny Gomez je z radu tých jednoduchších. Známi ju volajú skrátka Sel. Speváčka si prezývku nechala aj vytetovať na plece.

Shutterstock

9. Cameron Diaz (Skeletor)

Cameron Diaz prezradila, že keď bola ešte dieťa, jej kamaráti si ju zvykli doberať kvôli jej štíhlosti. Prezývali ju tak Skeletor, čo je meno záporáka z animovaného seriálu He-Man.

Shutterstock

10. Jennifer Aniston (Dr. Aniston a Jenny Louise)

Herečka Jennifer Aniston si medzi svojimi kolegami a kamarátmi vyslúžila prezývku Dr. Aniston. Vraj preto, lebo za ňou vždy mohli prísť s akýmkoľvek problémom a Jennifer im vždy dokázala perfektne poradiť. Jej kolegyňa zo seriálu Priatelia ju zase volala Jenny Louise. Hoci ako sama priznala, už si ani nepamätá prečo.

Shutterstock

Ak ťa tento článok zaujal, jeho 1. časť nájdeš tu

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
31
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 šialených a čiernohumorných komiksov, ktoré rozhodne nie sú pre slabé povahy


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME