Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 9.12.2022
sk
Izabela
cz
Vratislav

Myslel si, že kamera je vypnutá. Žena prichytila neverného manžela priamo pri čine

Na rodinný výlet ísť nemohol, lebo "bol chorý".


Hovorí sa, že lož má krátke nohy, ale keď si idiot, tak je prakticky chromá. Môžeš podať oscarový výkon alebo sa hoc aj postaviť na hlavu, ak po sebe nezahladíš všetky stopy, celá snaha vyjde navnivoč. Tento chalanisko je toho priamym dôkazom. Že by si však zaslúžil našu ľútosť, sa ale povedať nedá.

„Kuc, kuc,“ vytiahol na svoju manželku nepriestrelný trik, ktorým si sa snažil obalamutiť mamu vždy, keď ste mali v škole písomku. Vtedy to nefungovalo. V tomto prípade však áno. Kaylie, ktorá na TikToku vystupuje ako @kaylie271, sa nedávno na sociálnej sieti podelila o video manžela a otca svojich dvoch detí, ktorý bol údajne príliš chorý, aby sa zúčastnil ich rodinného výletu. Záznam z bezpečnostnej kamery však ukazuje, že dôvodom jeho absencie rozhodne nebol soplík.

Prichytený priamo pri čine

Na utuženie rodinných vzťahov mladá mamička zorganizovala výlet, z ktorého sa jej polovička na poslednú chvíľu odhlásila. Nevadí, stáva sa. Koniec koncov, je chrípkové obdobie a pre všetky zúčastnené strany je lepšie, keď nemusí vytúženú dovolenku premárniť podávaním vreckoviek. Keď si však Kaylie neskôr pozrela záznam z kamery pred vchodovými dverami, pochopila, čo bolo skutočne vo veci.

Virálne video, ktoré má momentálne viac ako 5 miliónov zhliadnutí, zachytáva muža, ktorý vyprevádza von akúsi slečnu. Na rozlúčku ju pobozká na pery. Kaylie bolo hneď jasné, že toto asi obyčajná kamarátka nebude, na celej situácii bol však najhorší fakt, že dotyčnú poznala. Bola to jej dlhoročná kamarátka, ale asi netreba vysvetľovať, prečo tento most už dávno zhorel do tla.

Ľudí na internete čin jej manžela nepríjemne šokoval. „Podľa popisu som čakal, že sa vytratí s kamošmi na pivo a vráti sa domov úplne na mol. Toto ma dostalo,“ vyjadril sa jeden z komentujúcich. Ďalší chceli vedieť, či mu to Kaylie bude schopná odpustiť. Odpoveď je nie. Na otázku, či sa bude rozvádzať, totiž reagovala dvojsekundovým videom, v ktorom hovorí: „To si k*rva píšte, že budem.“

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť