Sobota 1.10.2022
sk
Arnold
cz
Igor

Sociálna sieť TikTok momentálne zažíva veľkú popularitu a mladí ľudia sa doslova predbiehajú v tom, čo na svojom profile predvedú s cieľom získať čo najväčšiu popularitu. Vznikajú tak rôzne šialené, ale aj nebezpečné výzvy, ktoré sú miestami na hranici pochopenia.

Niektorí ľudia sa domnievajú, že aj s totálnou blbosťou si môžeš na tejto sociálnej sieti získať slávu, nemusí to však byť zakaždým pravda. Skvelým dôkazom je video tohto mladíka, ktorý si zjavne myslel, že jeho prank bude zábavný.

Myslel si, že je zábavný

Istý užívateľ TikToku, ktorý vystupuje na sociálnej sieti pod užívateľským menom @fckjoshy, svojimi najnovšími videami pobúril hneď niekoľko ľudí. Na konkrétnom videu nastúpil do metra s veľkým plastovým boxom plným mlieka s cereáliami. Na videu vidieť, ako box naschvál pustí z rúk a nechá ho vytiecť na podlahu metra.

To, čo malo byť zrejme zaujímavé a vtipné, mnohí ľudia pochopili ako veľmi zlý žart. Na mladíka sa ihneď zniesla vlna kritiky a v tomto momente videá na svojom TikToku už nemá. Video sa však začalo okamžite šíriť internetom a na svojom Twitteri ho zdieľal s ostrou kritikou aj oficiálny účet pre verejnú dopravu v meste New York.

Namiesto slávy vlna kritiky

Ktovie, čo tento mladík očakával, keď sa rozhodol na svoj profil natočiť dané video. Takýto čin by bol neprijateľný kedykoľvek, v čase koronavírusu je to však ešte horšie. Mnohé vozidlá verejnej dopravy sa neustále čistia, ľuďom sa odporúča dodržiavať viaceré hygienické pokyny a potom nejaký mladík vyleje v metre box s mliekom s očakávaním veľkej slávy.

Namiesto slávy sa mu však dostala poriadna vlna kritiky, kvôli ktorej zrejme vymazal svoje videá. Viacerí ľudia zdieľali toto video na svojom Twitteri s tým, že žiadajú, aby bol tento muž zatknutý alebo inak potrestaný.

Jeho čin považujú za vysoko neakceptovateľný, dokonca upozornili na to, že ani rúško nemá nasadené správne. Našli sa aj ľudia, ktorí zvozili pod čiernu zem celý obsah na jeho TikToku, lebo sa podľa nich správa ku pracovníkom nezdvorilo a videá nie sú ani trochu vtipné.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť