Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 7.12.2023
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Sociálna sieť TikTok momentálne zažíva veľkú popularitu a mladí ľudia sa doslova predbiehajú v tom, čo na svojom profile predvedú s cieľom získať čo najväčšiu popularitu. Vznikajú tak rôzne šialené, ale aj nebezpečné výzvy, ktoré sú miestami na hranici pochopenia.

Niektorí ľudia sa domnievajú, že aj s totálnou blbosťou si môžeš na tejto sociálnej sieti získať slávu, nemusí to však byť zakaždým pravda. Skvelým dôkazom je video tohto mladíka, ktorý si zjavne myslel, že jeho prank bude zábavný.

Myslel si, že je zábavný

Istý užívateľ TikToku, ktorý vystupuje na sociálnej sieti pod užívateľským menom @fckjoshy, svojimi najnovšími videami pobúril hneď niekoľko ľudí. Na konkrétnom videu nastúpil do metra s veľkým plastovým boxom plným mlieka s cereáliami. Na videu vidieť, ako box naschvál pustí z rúk a nechá ho vytiecť na podlahu metra.

To, čo malo byť zrejme zaujímavé a vtipné, mnohí ľudia pochopili ako veľmi zlý žart. Na mladíka sa ihneď zniesla vlna kritiky a v tomto momente videá na svojom TikToku už nemá. Video sa však začalo okamžite šíriť internetom a na svojom Twitteri ho zdieľal s ostrou kritikou aj oficiálny účet pre verejnú dopravu v meste New York.

Namiesto slávy vlna kritiky

Ktovie, čo tento mladík očakával, keď sa rozhodol na svoj profil natočiť dané video. Takýto čin by bol neprijateľný kedykoľvek, v čase koronavírusu je to však ešte horšie. Mnohé vozidlá verejnej dopravy sa neustále čistia, ľuďom sa odporúča dodržiavať viaceré hygienické pokyny a potom nejaký mladík vyleje v metre box s mliekom s očakávaním veľkej slávy.

Namiesto slávy sa mu však dostala poriadna vlna kritiky, kvôli ktorej zrejme vymazal svoje videá. Viacerí ľudia zdieľali toto video na svojom Twitteri s tým, že žiadajú, aby bol tento muž zatknutý alebo inak potrestaný.

Jeho čin považujú za vysoko neakceptovateľný, dokonca upozornili na to, že ani rúško nemá nasadené správne. Našli sa aj ľudia, ktorí zvozili pod čiernu zem celý obsah na jeho TikToku, lebo sa podľa nich správa ku pracovníkom nezdvorilo a videá nie sú ani trochu vtipné.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.