Myslel si, že so svojím prankom zožne slávu, stal sa však pravý opak

3 milióny pozretí, ale sláva to nie je, milý pane.

Zdroj: Twitter @lilyrosedyke

Sociálna sieť TikTok momentálne zažíva veľkú popularitu a mladí ľudia sa doslova predbiehajú v tom, čo na svojom profile predvedú s cieľom získať čo najväčšiu popularitu. Vznikajú tak rôzne šialené, ale aj nebezpečné výzvy, ktoré sú miestami na hranici pochopenia.

Niektorí ľudia sa domnievajú, že aj s totálnou blbosťou si môžeš na tejto sociálnej sieti získať slávu, nemusí to však byť zakaždým pravda. Skvelým dôkazom je video tohto mladíka, ktorý si zjavne myslel, že jeho prank bude zábavný.

Myslel si, že je zábavný

Istý užívateľ TikToku, ktorý vystupuje na sociálnej sieti pod užívateľským menom @fckjoshy, svojimi najnovšími videami pobúril hneď niekoľko ľudí. Na konkrétnom videu nastúpil do metra s veľkým plastovým boxom plným mlieka s cereáliami. Na videu vidieť, ako box naschvál pustí z rúk a nechá ho vytiecť na podlahu metra.

To, čo malo byť zrejme zaujímavé a vtipné, mnohí ľudia pochopili ako veľmi zlý žart. Na mladíka sa ihneď zniesla vlna kritiky a v tomto momente videá na svojom TikToku už nemá. Video sa však začalo okamžite šíriť internetom a na svojom Twitteri ho zdieľal s ostrou kritikou aj oficiálny účet pre verejnú dopravu v meste New York.

Namiesto slávy vlna kritiky

Ktovie, čo tento mladík očakával, keď sa rozhodol na svoj profil natočiť dané video. Takýto čin by bol neprijateľný kedykoľvek, v čase koronavírusu je to však ešte horšie. Mnohé vozidlá verejnej dopravy sa neustále čistia, ľuďom sa odporúča dodržiavať viaceré hygienické pokyny a potom nejaký mladík vyleje v metre box s mliekom s očakávaním veľkej slávy.

Namiesto slávy sa mu však dostala poriadna vlna kritiky, kvôli ktorej zrejme vymazal svoje videá. Viacerí ľudia zdieľali toto video na svojom Twitteri s tým, že žiadajú, aby bol tento muž zatknutý alebo inak potrestaný.

Jeho čin považujú za vysoko neakceptovateľný, dokonca upozornili na to, že ani rúško nemá nasadené správne. Našli sa aj ľudia, ktorí zvozili pod čiernu zem celý obsah na jeho TikToku, lebo sa podľa nich správa ku pracovníkom nezdvorilo a videá nie sú ani trochu vtipné.

Reagujte!
Grr Grr
15
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Facebook predstavuje super novinku. Odteraz si môžeš vytvoriť vlastného avatara


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME