Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Život bez frajera či frajerky má svoje výhody aj nevýhody. Akonáhle sa ocitneš v skupinke single ľudí a bol si zvyknutý na pravý opak, teda život s partnerom, tvoj život sa dosť zmení. Samozrejme, že sa zmení aj tvoje zmýšľanie a hlavou ti blúdia myšlienky typické pre každého človeka, ktorý je bez partnera. 

Keď sa ti z párikov dvíha žalúdok

Ak si len krátko sám, tak je vysoko pravdepodobné, že si vo fáze, keď ti každý jeden zaľúbený párik lezie na nervy. Nebodaj sa niekto olizuje na verejnosti a ty nemáš v hlave nič iné iba: „Zoberte si izbu, prosím.“ Občas to nemusia byť ani ľudia, znechutia ťa aj holuby páriace sa na streche.

Romantika skrátka nie je to, čo by si momentálne chcel vo svojom okolí vidieť. Preto nemáš záujem ani o romantické filmy a rovnako ako z olizujúcich sa párikov sa ti robí zle z akejkoľvek náklonnosti. Takže ti dvihne žalúdok aj obyčajná reklama.

Throw Up I Feel Sick GIF by The Detour - Find & Share on GIPHY

Zistíš, že je výhodnejšie byť sám

Sú ľudia, ktorých od ich posledného vzťahu delia nielen dlhé mesiace, ale dokonca roky. V takom prípade sú zväčša už natoľko zvyknutí na život osamote, že je to ich najväčšia výhoda. Uvedomíš si, že sa odrazu nemusíš deliť o jedlo a dokonca aj ušetríš viac peňazí. Single život má aj svoje výhody.

Musíš čeliť otázkam svojich kamarátov

Niekedy myslíš na to, ako by si niektorých ľudí najradšej zabil, keď na teba smerujú otázky či poznámky typu: „Ako je možné, že ešte nikoho nemáš, veď ty si taká super!“ alebo „Neboj sa, veď raz sa pre teba určite niekto nájde.“

Ty pritom môžeš práve zažívať najlepší čas svojho života a vzťah ti ani trochu nechýba, ale ľudia sa na teba pozerajú ako na posledného psíka v útulku, ktorého nik nechce.

Shutterstock.com

Začne ti chýbať ľudský dotyk

V živote každého slobodného človeka sa vyskytne moment, keď mu to všetko začne chýbať. U niekoho sa objaví párkrát za mesiac, niekoho to trkne len v slabej chvíli, počas Valentína.

Stane sa, že sa pristihneš pri tom, ako sa ti všetky tie páriky už nezdajú nechutné, ale tak trochu im začneš závidieť. Povieš si, že aj ty by si sa rád s niekým pomojkal, nechal sa objímať a ležal s človekom celý deň v posteli.

Nájdeš v samote svoju spokojnosť

Akonáhle pochopíš, že byť slobodný nemusí byť tvoja ťažoba, ale práve naopak, tvoja výhoda, život sa ti zmení o 180°. Niekoho rozchod nakopne k tomu, aby zo seba urobil svoje najlepšie ja. Ty prídeš na čaro trávenia času osamote, začneš sa mať naozaj rád a objavíš sebalásku. Zrazu si pri hádajúcich párikoch v duchu hovoríš, ako ti je dobre, lebo ty takéto veci riešiť nemusíš.

Happy Keeping Up With The Kardashians GIF by E! - Find & Share on GIPHY

Zamyslíš sa, prečo si slobodný

Občas na teba určite príde chvíľka, počas ktorej si povieš, že by si možno už aj chcel vzťah, ale všetkých ľudí vhodných naň zázračne odpudzuješ. Začneš premýšľať nad tým, či náhodou nie si príliš vyberavý. Alebo za to môžu tvoji rodičia a tvoje detstvo, že sa na teba lepia také stratené indivíduá?

Všetko to zmetieš pod koberec myšlienkou, že tebe je vlastne aj tak samému dobre a na vzťah by si ani nemal čas, lebo sa chceš sústrediť na prácu či školu.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.