Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Na známom portáli s inzerciou sa objavila ponuka, aká sa len tak často nevidí. Ladislav zo Žiliny na Bazoši ponúka auto, na ktorom kedysi jazdil súčasný minister financií Igor Matovič. Ak si myslíš, že ide o luxusnú káru hodnú zazobaného podnikateľa, zrejme zostaneš sklamaný.

Ponúkané vozidlo patrilo Igorovi Matovičovi veľmi dávno a medzi ním a Ladislavom si ho podali ďalší majitelia. Týmto „kusom histórie“ je Seat INCA, prvýkrát zaregistrovaný v januári 2002. Predávajúci si toto spoľahlivé ťažné zviera pochvaľuje a vraví, že mu dobre slúžilo dva roky. Na predsedu hnutia OĽANO sa až tak pozitívne nevyjadruje a v inzeráte si neodpustil niekoľko sarkastických poznámok na jeho adresu.

bazos.sk

Toto je plné znenie textu ponuky:

Servisná knižka odhaľuje hlavne prominentného prvého majiteľa (servis nikto príliš nedopisoval). Nie je ním nik iný, ako sám najväčší, prvý a posledný Mgr. Igor M. Ak si zvolíte tento povoz, bude to určite lepšia voľba ako voliť OĽANO v roku 2020. Môžete sa zmocniť kusu histórie a pri jazde v takto unikátnom vozidle si predstavovať, že veziete účtovníctvo na povalu, rozobratý tlačiarensky stroj alebo najazdíte s Igorovou mamou viac ako 600 km denne. Na pár chvíľ sa môžete stať samotným Igorom. (Iba v predstavách prosím, dvoch už SR naozaj nezvládne). Vychutnával som si jazdenie v ňom viac ako 2 roky a rád túto možnosť prenechám ďalším.
Perspektívnosť investície u zberateľa je mizivá, z Igora asi druhý Štefánik nebude.
Určite ale poteší pri stavbe domu, záhradkárčení a podobne. Zmestí sa toho do nej viac, ako sa na prvý pohľad zdá (možno našupu prevezie aj ten tlačiarenský stroj).
Pre viac info prosím volať.

Ako vidieť v odfotenej dokumentácii, prvý majiteľ vozidla bol evidovaný pod menom Region Press – Mgr. Matovič. Pred nástupom do politiky bol trnavský podnikateľ Matovič známy ako hlava firmy vydávajúcej regionálne noviny. Autá ako tento Seat INCA mu určite skvelo slúžili pri preprave tlačovín.

bazos.sk

S výkonom Seatu je spokojný aj Ladislav

Údajne ho kúpil ako lacné pracovné vozidlo na stavbu, na ktorom pár škrabancov prekážať nebude. Matovičovo auto ďalšiemu majiteľovi slúžilo na prepravu stavebného materiálu, nástrojov a kadejakých harabúrd. Tvoje môže byť len za 1300 €!

Pre Zoznam sa predávajúci Ladislav vyjadril, že vôbec neočakával, akú vlnu pozornosti inzerát pritiahne. Hovorí, že Matoviča sa žiadnym spôsobom nesnažil uraziť a inzerát písal s humorom pre neho typickým. Hoci predajná ponuka koluje internetom a získava veľa zobrazení, väčšina ľudí sa na nej len baví a reálnych záujemcov o kúpu je málo.

bazos.sk

Zdroj: bazos.sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť