Na bratislavskej strednej škole nahlásili bombu. Evakuovať museli aj internát a ubytovňu

Bombu nahlásil anonym.


Ako informuje portál noviny.sk, na strednej škole v Rači bola nahlásená bomba. Od rána tam zasahujú všetky záchranné zložky.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Bombu nahlásil anonym, preto museli priestory školy evakuovať. Budovu aktuálne prehľadávajú policajti so špeciálne vycvičenými psami.

Mohlo by ťa zaujímať:

Žiada výkupné 100-tisíc eur. Takto vyzerá údajný email, v ktorom sa anonym vyhráža slovenským školám

Evakuovať okrem školy museli aj priestory internátu a ubytovne, ktoré sú so školou prepojené.

TASR

Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Nikola Kulová
Špecialistka na mediálnu komunikáciu, PR a svet šoubiznisu. Ako skúsená copywriterka a redaktorka dokáže efektívne prepájať overené fakty s pútavým storytellingom. Pre EMEFKA pokrýva lifestylové podujatia a vedie autorizované rozhovory so známymi osobnosťami z domáceho i zahraničného kultúrno-spoločenského prostredia.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA