Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

Portál New York Post priniesol správu, že vedci uprostred Atlantického oceána objavili živočíchy, ktoré akoby z oka vypadli známym animovaným postavám z animáku SpongeBob v šortkách.

Ten iste aj ty dobre poznáš. Dobre známy je aj ľuďom, ktorí ho nikdy nevideli, napríklad vďaka viacerým memes s jeho motívmi. Hlavným hrdinom je podmorská huba SpongeBob SquarePants. Žije hlboko v oceáne spolu so svojimi priateľmi a zažíva skutočne bizarné a absurdné dobrodružstvá. Seriál má na konte už 13 sérií a vysiela sa od roku 1999. Fanúšikovia sa dočkali aj niekoľkých celovečerných filmov.

Paramount Pictures

Reálne predobrazy

Vedcom sa v týchto dňoch podarilo nájsť živé predobrazy SpongeBoba, ale aj jeho verného kamaráta, hviezdice Patricka. Objavili ich asi 322 kilometrov od pobrežia New Yorku. Pri pohľade na žltú špongiu a oranžovú hviezdicu sa asi každému musel vybaviť známy animovaný seriál. Podobne na tom bol aj vedec Christopher Mah, ktorý sa o tento objav podelil na Twitteri.

„Normálne sa podobným správam vyhýbam, ale wow! Skutočný SpongeBob a Patrick!“ napísal na sociálnu sieť. Asi netreba zdôrazňovať, že príspevok sa okamžite stal virálnym a vzbudil mimoriadne veľký záujem. Zaujímavé bolo nielen to, ako veľmi sa huba a hviezdica podobajú na známych hrdinov, ale aj to, že ich našli sedieť pekne vedľa seba. Skrátka presne ako v seriáli!


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť