Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 10.6.2023
sk
Margaréta
, Gréta
cz
Gita, Margita

Portál New York Post priniesol správu, že vedci uprostred Atlantického oceána objavili živočíchy, ktoré akoby z oka vypadli známym animovaným postavám z animáku SpongeBob v šortkách.

Ten iste aj ty dobre poznáš. Dobre známy je aj ľuďom, ktorí ho nikdy nevideli, napríklad vďaka viacerým memes s jeho motívmi. Hlavným hrdinom je podmorská huba SpongeBob SquarePants. Žije hlboko v oceáne spolu so svojimi priateľmi a zažíva skutočne bizarné a absurdné dobrodružstvá. Seriál má na konte už 13 sérií a vysiela sa od roku 1999. Fanúšikovia sa dočkali aj niekoľkých celovečerných filmov.

Paramount Pictures

Reálne predobrazy

Vedcom sa v týchto dňoch podarilo nájsť živé predobrazy SpongeBoba, ale aj jeho verného kamaráta, hviezdice Patricka. Objavili ich asi 322 kilometrov od pobrežia New Yorku. Pri pohľade na žltú špongiu a oranžovú hviezdicu sa asi každému musel vybaviť známy animovaný seriál. Podobne na tom bol aj vedec Christopher Mah, ktorý sa o tento objav podelil na Twitteri.

„Normálne sa podobným správam vyhýbam, ale wow! Skutočný SpongeBob a Patrick!“ napísal na sociálnu sieť. Asi netreba zdôrazňovať, že príspevok sa okamžite stal virálnym a vzbudil mimoriadne veľký záujem. Zaujímavé bolo nielen to, ako veľmi sa huba a hviezdica podobajú na známych hrdinov, ale aj to, že ich našli sedieť pekne vedľa seba. Skrátka presne ako v seriáli!


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje