Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 27.11.2022
sk
Milan
cz
Xenie

Na Glastonbury sa objavil raver známy z ikonického meme

Legenda vykročila medzi bežných smrteľníkov.


Na veľkých festivaloch svetového formátu nie je problém natrafiť na známe celebrity. Reč nie je len o tých, ktorí vystupujú na pódiách, ale aj tých, ktorí sa prišli zabaviť. Jednu veľmi špecifickú internetovú celebritu zahliadli návštevníci na festivale Glastonbury.

Žije pre hudbu!

Znalci memes už určite veľakrát prišli do kontaktu so zábermi holohlavého chlapíka v modrej polokošeli, ktorý sa freneticky natriasa do rytmov hudby. Muž pôsobí dojmom, akoby sa pre hudbu narodil a tanec je niečo, bez čoho by jednoducho nedokázal existovať.

Chlapík si množstvo fanúšikov získal hlavne vďaka tomu, že okrem končatín počas tanca veľmi intenzívne využíva aj pohyb tváre. Po tom, čo sa v roku 2014 dnes už legendárne video stalo virálnym, začal na Youtube sám pridávať videá. Robí tak dodnes.

Shaun Jackson zdieľa na svojom kanáli BOUNCE BY THE OUNCE CRAZY GUY videá, kde sa okrem svojich veľmi intenzívnych tanečných kreácií venuje aj náhľadu do svojho súkromia, či komentovaniu spoločenských tém. Prívlastok crazy je naozaj na mieste.

Medzi smrteľníkmi

Shaun je vždy tam, kde to žije, a nie je preto prekvapením, že svojou prítomnosťou poctil návštevníkov britského hudobného festivalu Glastonbury. Vystúpili tu interpreti ako Paul McCartney, Kendrick Lamar či Billie Eilish, čiže každému je jasné, že ide o veľmi prestížne podujatie.

O fotografiu s internetovou ikonou sa na Instagrame podelil bodybuilder a influencer Danny Andrews. Vyzerá to tak, že obaja páni si festival výborne užili a zo vzájomného stretnutia mali veľkú radosť.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť