Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Kultový seriál Priatelia iste dobre poznáš. Dodnes patrí do zlatého fondu sitcomovej zábavy. Vtipné príhody šestice nerozlučných priateľov Rachel (Jennifer Aniston), Rossa (David Schwimmer), Chandlera (Matthew Perry), Monicy (Courteney Cox), Phoebe (Lisa Kudrow) a Joeyho (Matt LeBlanc) si získali milióny fanúšikov a dokázali obstáť aj v teste času. Stále sa tak k ich podareným eskapádam vracajú oddaní nadšenci, ale aj noví diváci.

Ako píše portál Živé.sk, teraz majú milovníci Priateľov dôvod na radosť. Na HBO GO totiž budú k dispozícii úplne všetky jeho série (dohromady si teda budeš môcť užiť všetkých 236 epizód). „Priatelia sú jedným z najlepšie hodnotených seriálov, sú víťazom niekoľkých Zlatých glóbusov, cien Emmy a držiteľom ďalších nominácií,“ píše sa vo vyhlásení HBO. Zároveň iste nebudeme ďaleko od pravdy, ak povieme, že Priatelia mali aj mimoriadne vydarený slovenský dabing. A ten si budeš môcť na HBO GO zapnúť tiež!

moviestillsdb.com/NBC/The WB Television Network

Seriál vytvoril David Crane a Martha Kauffman a začal sa vysielať 22. septembra 1994. Poslednú epizódu sme si užili 6. mája 2004. Ako bolo napísané vyššie, Priatelia si odniesli množstvo ocenení, chválu kritikov aj divákov a pravidelne sú tiež uvádzaní v rebríčkoch najlepších seriálov všetkých čias.

V slovenskom dabingu sme mohli počuť Katarínu Brychtovú (Rachel), Andreu Karnasovú (Monica), Bibianu Ondrejkovú (Phoebe), Ivana Šandora (Joey), Dušana Cinkotu (Chandler) a Stanislava Krála (Ross). V posledných sériách Dušana Cinkotu nahradil Emanuel Hason. Na HBO GO si budeš môcť seriál vychutnať od 15. apríla.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.