Štvrtok 26.5.2022
sk
Dušan
cz
Filip

Na hokejovom zápase v Bostone koordinátora časomiery zranilo plexisklo

Súboj v bostonskej TD Garden priniesol aj zrážku čiarového rozhodcu Jonnyho Murrayho s mužom, ktorý počas reklamnej prestávky zaisťoval čistenie ľadu od snehu.


Mimoriadne kurióznu situáciu priniesol piatkový duel play-off zámorskej hokejovej NHL na ľade Bostonu Bruins.

V súboji v hale TD Garden proti Caroline Hurricanes (4:2) totiž utrpel zranenie koordinátor časomiery, na ktorého počas oslavy gól domácich Bruins spadlo ochranné plexisklo. Joe Foley sa v 35. minúte stretnutia nachádzal na jednej z trestných lavíc, keď český útočník David Pastrňák poslal Boston do vedenia 3:1.

Domáci priaznivci sa tešili a niektorí to dali najavo búchaním na plexisklo. Jedno z nich však nápor nevydržalo, vypadlo z rámu a spadlo na Foleyho. Na pomoc zranenému mužovi utekali zdravotníci a tí napokon museli Foleyho odviezť na nosidlách. Keď nosidlá opúšťali ľadovú plochu, muža viacerí hokejisti oboch tímov poklepali na znak podpory po jeho nohách.

Podľa hovorcu NHL Johna Dellapinu zostal Foley v nemocnici na pozorovaní. „Dopočuli sme sa, že je v poriadku,“ poznamenal po súboji Pastrňák, cituje ho web sporsnet.ca.

Zaujímavosťou je, že až do konca duelu uvedené plexisklo nenahradili, ale na danom mieste stál policajt a strážil, aby hľadisko a trestná lavica zostali bezpečne oddelené.

Spomenutý súboj v Bostone priniesol ešte jednu kurióznu situáciu. Počas jednej z reklamných prestávok sa totiž čiarový rozhodca Jonny Murray zrazil s mužom, ktorý zaisťoval čistenie ľadu od snehu. Obaja istý čas ležali na ľade, napokon však súboj pokračoval aj s Murraym.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť