Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Na hrade Červený Kameň sa cez víkend uskutoční historický festival Rotenstein

Okrem rytierskeho turnaja bude súčasťou programu aj sokoliarske predstavenie na koňoch.


Počas najbližšieho víkendu 28. – 29. mája sa na hrade Červený Kameň uskutoční historický festival Rotenstein. Ako informuje organizátor podujatia, vrcholom programu bude rytiersky turnaj na koňoch.

„Predstavenie hráme už viac ako desať rokov a stále ho vylepšujeme. Turnaj na koňoch je naša najúspešnejšia časť programu a majú oňho záujem v Chorvátsku, Slovinsku, Rumunsku alebo Rakúsku,“ uvádza Bystrík Holeček z Agentúry Hector. Okrem rytierskeho turnaja bude súčasťou programu aj sokoliarske predstavenie na koňoch skupiny z Českej republiky.

TASR

Brány Rytierskeho festivalu Rotenstein sa pre návštevníkov otvoria v sobotu 28. mája o 10:00 a program bude počas celého dňa do 19:00. V nedeľu bude festival pokračovať od 10:00 do 19:00 s identickým programom. Súčasťou podujatia budú detské predstavenia, interaktívny program, hudobné a šermiarske predstavenia, zvieracia farma, tržnica či historické remeslá a zóna s občerstvením. „Počas festivalu budú prebiehať aj prehliadky hradu, ktoré však nie sú zahrnuté v cene vstupného na festival,“ upozorňuje organizátor.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.