Na internete sa rozprúdila horlivá debata: Je v poriadku cikať vo vani u kamarátov doma?

Bezradný snúbenec sa obrátil s touto otázkou na internetovú poradňu.

Zdroj: © Shutterstock

Poznáš to. „Cíť sa ako doma,“ povie ti kamoš pri odomykaní dverí, podstrčí ti erárne papuče a ty nevieš, ako sa s týmto tvrdením vysporiadať. Čo máš robiť? Strnulo sa posadiť na sedačku, ponúknuť sa zemiakovým lupienkom a tajne dúfať, že sa nezačne drobiť a nezas*rie celý koberec, alebo sa mu preventívne vymočiť do sprchy?

Väčšina normálne zmýšľajúcich ľudí by siahla po možnosti číslo jedna, príbeh z internetového magazínu Slate však dokazuje, že nie sme všetci rovnakí. V ich poradenskej rubrike sa totiž nedávno vyskytla otázka od rozpolteného mladého muža. Chlapík totiž zistil, že jeho polovička pri sprchovaní ciká do vane… a, nanešťastie, nielen v pohodlí domova.

Vypúšťať telesné tekutiny do vlastnej vane je jedna vec, ale u kamarátov? To už je iná káva. Minimálne tak sa na celú situáciu pozerá bezradný snúbenec, ktorý nevedel, ako informáciu o netradičných hygienických návykoch svojej drahej vstrebať. O radu preto požiadal na internete, lebo tak sa to predsa v 21. storočí robí. Nie?

© Shutterstock

„Nejaký čas dozadu sme s priateľkou spali u našich kamarátov. Počas bežnej diskusie mi prezradila, že sa im počas sprchovania vycikala do vane,“ písal mladík do poradne Ask Prudence. „Už predtým sme vtipkovali o tom, že ja to jednoducho neviem (rozumiem, že je to praktické, ale ja v sprche skrátka nemôžem), ale nečakal som, že by to urobila aj u niekoho iného doma.“

„Je to neslušné, teda aspoň podľa mňa. Čo keď oni do sprchy necikajú? Presviedčala ma, že to robí každý a že to vôbec nie je nehygienické, ale aj tak. Ja by som niečo také bez opýtania nikdy nespravil a určite by som sa na to ani nikdy neopýtal, takže… nerozumiem. Skrátka tomu nerozumiem,“ zakončil svoj zmätený internetový monológ.

Za tím Ask Prudence sa problematike povenoval redaktor Danny M Lavery, ktorý vo svojom stanovisku nezabudol poznamenať, že moč nie je úplne sterilný. Cikanie v cudzej sprche je teda podľa neho „no go“. Na prvý pohľad by sa zdalo, že tu celá kauza končí. Snúbenec mal pravdu, jeho nastávajúca by sa mala naučiť rozdiel medzi kúpeľňou a záchodom a potom budú všetci spokojní.

© Shutterstock

Lenže nie. Lebo to by nebol internet. Prípadu sa totiž dostalo značne viac pozornosti a v komentároch sa nahromadilo hneď niekoľko rôznych názorov. Niektorí ľudia s Dannym nesúhlasili – cikanie v sprche je normálne, efektívne a hneď to odtečie preč. Tak prečo nie? Ďalší boli zdesení, že niekto do sprchy vôbec ciká. „To fakt niekto robí? Prečo proste pred sprchovaním nejde na záchod?!“ znel jeden z komentárov.

Výsledok debaty teda asi necháme na posúdenie vám, našim fanúšikom. Čo si myslíte o cikaní v sprche? A čo o cikaní v cudzej sprche? Je to nechutné? Je to prijateľné? Je to racionálny dôvod na prehodnotenie vzťahu? O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch a v našej ankete!

Loading

Cikal si už niekedy do sprchy?

Ďakujeme za hlasovanie
V tejto ankete ste už hlasovali!
Vyberte si možnosť:

Zdroj: slate.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
19
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
61
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ako by vyzerali slávne disneyovky v realite? Odpoveď ponúkajú skvelé čierno-humorné komiksy

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME