Na internete sa rozprúdila horlivá debata: Treba v sprche umývať nohy mydlom alebo nie?

Niektorí ľudia sa musia veľmi nudiť… a ty teraz patríš medzi nich.

Zdroj: Max Pixel

Sto rokov dozadu si ľudia predstavovali dnešnú dobu celkom inak. Mysleli si, že budeme mať lietajúce autá, možno dokonca teleport a robotickú inteligenciu, ktorá za nás vyrieši všetky existenčné otázky ľavou zadnou. No my máme internet. Množinu zvedavých znudených ľudí, ktorí hľadajú odpovede na svoje otázky prostredníctvom sociálnych sietí.

Nielen na tie existenčné, práve naopak – väčšinou sú to presne tie, bez ktorých by sa prežívanie ľudskej rasy pokojne zaobišlo. Zem by sa točila, Slnko žiarilo, chlieb by nezlacnel.

Všetko by bolo rovnaké ako predtým, len niekoľko chronických ťukačov do klávesnice by malo o dve-tri vrásky menej. A predsa sme dnes tu a budeme riešiť, či je normálne neumývať si v sprche nohy alebo nie.

maxpixel.net (https://www.maxpixel.net/Bathroom-Cold-Clean-Cool-Chrome-Bright-Bath-2192)

Túto prudko plodnú debatu odštartoval na Twitteri mladík menom Conor Arpwel prostou anketou. „Umývate si nohy v sprche?“ znela otázka, odpovede áno, nie. „Len pre zaujímavosť, ja si nohy umývam, len som zistil, že niektorí ľudia očividne nie,“ dodal v ďalšom statuse.

Týmito dvoma výrokmi rozpútal internetové peklo a rozdelil osadenstvo bledomodrej (teraz je už aj facebook bledomodrý, ale čo už) sociálnej siete na dva tábory. Na aktívnych umývačov nôh a tých druhých.

Nohy netreba umývať, steká po nich voda

„Neumývam si nohy mydlom. Umývam ním horné tri štvrtiny tela a všetko to steká po nohách, ktoré sa tým umývajú. Pokiaľ nie si nadmerne špinavý a nechodíš bosý po blate, nevidím na to dôvod,“ vyjadril svoj názor za celú komunitu „tých druhých“ užívateľ s humorným menom PizzaAndWhiskey.

Ďalší mu dali za pravdu. „Čo, preboha, robíš, že si zašpiníš nohy natoľko, aby si ich musel na dennej báze drhnúť mydlom a vodou? Denné sprchy sú pre oblasti, ktoré produkujú pot – pazuchy, rozkrok, prdel. Nemusíš sa drhnúť od hlavy po päty – je to strata času a zlé pre tvoju pokožku.“ A na záver to zaklincoval tento: „Celý deň sú v bezpečí mojich nohavíc. Tak načo?“

maxpixel.net (https://www.maxpixel.net/Shower-Soak-Bathroom-Tub-Water-Bath-2576683)

Čistota, pol života – nohy, pol tela

Druhá časť prispievateľov nedokázala pochopiť, že sa takáto otázka vôbec naskytla: „To naozaj existuje niekto, kto… nemá nutkanie… umyť si aj nohy?!“ opýtal sa používateľ malloy_online a autor príspevku mu pritakal – tiež mu z toho ide explodovať hlava. „Predstavte si, že nájdete lásku svojho života… a potom zistíte, že tam vonku tweetuje o tom, ako si nesprchuje nohy,“ napísal ďalší, ktorý čisté nôžky očividne považuje za základ funkčného vzťahu.

Za tím umývačov posledný gól skóroval chlapík, ktorý problematiku objasnil prirovnaním: „O tom, ako často sa má niekto sprchovať, hovoriť nebudem – to nechám na vlastnom uvážení. Ale keď už v tej sprche si, prečo nohy vynechať? Predstav si, že ideš umývať auto a vynecháš jedny dvere… umyl si to auto vôbec?!“

maxpixel.net (https://www.maxpixel.net/Shower-Water-Swim-Trays-Drop-Of-Water-Shower-Head-1502736)

Ďalšie zaujímavé postrehy…

nostalgic_broad / Twitter (https://twitter.com/nostalgic_broad/status/1127069332440276992)
davidclark113 / Twitter (https://twitter.com/davidclark113/status/1127105062805884928)
zteca72 / Twitter (https://twitter.com/zteca72/status/1127115241689477120)

Tu by sme skončili. Argumentov ste počuli dosť a táto kuriozitka už aj tak narástla do väčších rozmerov, ako by bolo vhodné. Ale ešte predtým, ako odídeš a budeš sa snažiť zabudnúť, že si si toto dnes prečítal, prezraď nám aj ty – umývaš si v sprche nohy mydlom alebo nie?

Loading

Umývaš si v sprche nohy mydlom?

Ďakujeme za hlasovanie
V tejto ankete ste už hlasovali!
Vyberte si možnosť:

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ďakujeme, chlapci! Epický hokejový súboj s Kanadou pohľadom memes


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME