Sobota 29.1.2022
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Pilot upútal pozornosť internetu po tom, čo nakreslil lietadlom na radar nezvyčajný symbol. Letec spoločnosti Lufthansa, o ktorom píše portál Ladbible, sa postaral o senzáciu, a to „nevinným“ žartíkom.

Let číslo LH350, ktorý išiel z Frankfurtu do Brém, prebehol podľa zverejnených informácií bez problémov, ale so zábavnou bodkou. Pilot musel čakať na to, kým sa uvoľní pristávacia dráha, pretože bola plná, a tak si chvíľu skrátil tým, že na radar nakreslil tvar mužského pohlavného údu.

Webová stránka Flightradar24, ktorá sleduje komerčné lety, zverejnila túto fotografiu na Twitteri a postarala sa pritom o internetovú senzáciu. K obrázku pridala aj popis: „Pristál pri druhom pokuse o pristátie,“ a rehotajúceho sa smajlíka.

Príspevok si zaslúžil vyše desaťtisíc interakcií a niektorí komentujúci dumajú nad tým, či tým pilot nechcel niečo naznačiť pracovníkom riadiacej veže. Možno nejaký názor na nich alebo svoje potreby, ktovie… Toto dielko sa mu podarilo zhotoviť po tom, čo dostal príkaz zostať ešte vo vzduchu.

Možno sa inšpiroval letcom z Austrálie, ktorý minulý rok pri skúšaní nového motora zanechal v oblakoch ešte bohatšie „posolstvo“. Nakreslil až dva penisy a dokonca pridal odkaz v znení: „Nudím sa“. Darmo, človek, ktorý si vie spestriť aj na prvý pohľad fádny pracovný deň, je šťastným zamestnancom. A ešte k tomu aj pobaví unudených internetových používateľov.

Snáď vtip rozveselil aj ich zamestnávateľov, pretože napríklad jeden mladý letec amerického námorníctva také šťastie nemal. Vyparatil podobný žartík ešte v roku 2017 a zaplatil zaň kariérou.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt airplane
https://www.flickr.com/photos/[email protected]/30345941512

Zdroj: Ladbible


Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť