Na leteckom radare nakreslil penis. Pilot disponoval zmyslom pre humor

Skrátil si dlhú chvíľu svojským spôsobom.

Zdroj: Shutterstock

Pilot upútal pozornosť internetu po tom, čo nakreslil lietadlom na radar nezvyčajný symbol. Letec spoločnosti Lufthansa, o ktorom píše portál Ladbible, sa postaral o senzáciu, a to „nevinným“ žartíkom.

Let číslo LH350, ktorý išiel z Frankfurtu do Brém, prebehol podľa zverejnených informácií bez problémov, ale so zábavnou bodkou. Pilot musel čakať na to, kým sa uvoľní pristávacia dráha, pretože bola plná, a tak si chvíľu skrátil tým, že na radar nakreslil tvar mužského pohlavného údu.

Webová stránka Flightradar24, ktorá sleduje komerčné lety, zverejnila túto fotografiu na Twitteri a postarala sa pritom o internetovú senzáciu. K obrázku pridala aj popis: „Pristál pri druhom pokuse o pristátie,“ a rehotajúceho sa smajlíka.

Príspevok si zaslúžil vyše desaťtisíc interakcií a niektorí komentujúci dumajú nad tým, či tým pilot nechcel niečo naznačiť pracovníkom riadiacej veže. Možno nejaký názor na nich alebo svoje potreby, ktovie… Toto dielko sa mu podarilo zhotoviť po tom, čo dostal príkaz zostať ešte vo vzduchu.

Možno sa inšpiroval letcom z Austrálie, ktorý minulý rok pri skúšaní nového motora zanechal v oblakoch ešte bohatšie „posolstvo“. Nakreslil až dva penisy a dokonca pridal odkaz v znení: „Nudím sa“. Darmo, človek, ktorý si vie spestriť aj na prvý pohľad fádny pracovný deň, je šťastným zamestnancom. A ešte k tomu aj pobaví unudených internetových používateľov.

Snáď vtip rozveselil aj ich zamestnávateľov, pretože napríklad jeden mladý letec amerického námorníctva také šťastie nemal. Vyparatil podobný žartík ešte v roku 2017 a zaplatil zaň kariérou.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt airplane
https://www.flickr.com/photos/[email protected]/30345941512

Zdroj: Ladbible

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
21
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otestuj sa: Poznáš odpovede na tento stredoškolský test z biológie?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME