Na letisku vyrobili stromček zo skonfiškovaných vecí pasažierov

Tomu sa hovorí kreativita.

Zdroj: Instagram @vilnius_kaunas_palanga_airport

Momentálne sa stromčeky vyrábajú už naozaj z kadečoho. Ľudia sa predbiehajú v tom, kto bude originálnejší, a preto už môžeš vidieť namiesto živých stromčekov všelijaké z fliaš, dreva alebo iných zvláštnych materiálov. Okrem toho, niektoré tieto stromčeky sú šetrné k prírode. Podobne šetrný a dokonca aj zero waste stromček majú na letisku v Litve. O nevšednom stromčeku informoval portál demilked.

Vo Vilniuse, hlavnom meste Litvy, majú na miestnom letisku zrejme zmysel pre humor. Vznikol tu totiž nevšedný stromček, vyrobený zo skonfiškovaných vecí pasažierov, ktorí sa na letisku niekedy ocitli. Možno by si niekto myslel, že stromček môže mať maximálne pol metra, keďže tých vecí sa na letisku veľa nenazbiera.

Avšak ľudia sú tvory omylné, a preto sa takýchto zakázaných vecí na letisku nazbieralo požehnane. Aj keď sa veľmi dôsledne pobalíš, tak sa ti ľahko stane, že takúto zakázanú vec zabudneš z batožiny vyložiť. Stromček vyrobený z týchto vecí má približne 1,5 metra. 

Stromček na letisku vo Vilniuse je vyrobený z veľkého množstva nožníc, ktoré sú namaľované na zeleno. Ako ozdoby sú na ňom umiestnené zapaľovače, orezávače, nožíky, náboje, lopatky a nože na syr. Z tých je dokonca vytvorená veľmi originálna a vkusná ozdoba, ktorá je umiestnená ako špic na vrchu stromčeka.

Okrem toho, že je tento stromček skvelým využitím vecí, ktoré boli pasažierom odobraté, plní aj edukačnú funkciu. Určite mnohých ľudí pri prechádzaní letiskovou halou zaujme a keď si ho obzrú, aspoň zistia, čo všetko by si nemali baliť do batožiny. Na budúci rok už snáď nebudú mať z čoho stromček vyrábať.

Posúvaj v obrázku šípkou doprava, aby si si mohol prezrieť fotky stromčeka.

View this post on Instagram

We are certain that you have seen many different Christmas trees – natural, modern, innovative, and simply quirky. We can guarantee – you haven't seen anything like this. With the winter travel season well under way, the Aviation security officers at Vilnius Airport opted for an unusual take on the Christmas classic, aiming to send an educational message on the importance of aviation security. Using items that are prohibited to carry in hand luggage and which were taken away from passengers during screening, the lads at the Aviation security unit of Lithuania's main airport created a truly unique educational masterpiece. With knives, scissors, lighters, blades and all other sorts of dangerous goods on it – this Christmas tree has it all. So if you don't want your personal, yet prohibited, belongings to land on our next year's Christmas tree – better check out the baggage requirements before you pack for your next flight. Safe travels! ———————————————————————— #christmas #xmas #christmastree #aviation #security #aviationsecurity #airportsecurity #vilnius #airport #vilniusairport #vnoairport #vilniausorouostas #orouostas #kaledos #kalėdos #kaleduegle #kaledueglute #kalėdųeglė #airportlife #airportsofinstagram #airportlovers #aviation #aviacija #keliones #lietuvosorouostai #lithuanianairports

A post shared by Lithuanian Airports (@vilnius_kaunas_palanga_airport) on

Zdroj: demilked

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Rozdiely medzi Japonskom a inými svetovými krajinami v humorných komiksoch


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME