Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 29.3.2023
sk
Miroslav
cz
Taťána, Táňa
, Tatiana

Na muža padol obsah toalety z lietadla, ktoré letelo ponad jeho záhradu

Výhody bývania pri medzinárodnom letisku: môžeš cestovať do celého sveta. Nevýhody bývania pri medzinárodnom letisku: môžu na teba padnúť rôzne veci.


Návšteva toalety v lietadle nepatrí k zážitkom, na ktoré by sa človek za normálnych okolností tešil. Stiesnené priestory sú všelijaké, len nie pohodlné, a vykonávať tu potrebu je vnímané ako niečo, čo sa robí len v nevyhnutných prípadoch.

Jedna vec, ktorá je horšia od návštevy záchoda v lietadle, je to, ak záchod v lietadle navštívi teba! Žiaľ, presne takúto nešťastnú skúsenosť má za sebou nemenovaný muž z Británie, uvádza Newsweek.

Spŕška výkalov

Predstav si, že sa len tak motáš vo vlastnej záhrade, kocháš sa krásou stromov a užívaš si vôňu trávy. Doslova ako blesk z jasného neba sa to všetko skončí a tvoja záhrada (a ty) sa ako lusknutím prsta zmeníte na hnojisko. Schytať sprchu ľudských výkalov je niečo, čo si zaslúži len málokto!

Shutterstock

Tento nepríjemný incident sa odohral v polovici júla v anglickom meste Windsor. Do záhrady muža padol obsah toalety z prelietavajúceho lietadla práve v čase, keď sa v nej nachádzal aj on sám. Len pár kilometrov od obrovského medzinárodného letiska Heathrow nie je pohyb lietadiel ničím vzácnym, podobné nehody by sa však stávať vôbec nemali.

Technická porucha

Vákuové toalety, ktorými sú vybavené moderné dopravné lietadlá, všetok odpad presúvajú do nádrže, ktorá sa počas letu nedá nijakým spôsobom otvoriť. Vyprázdnené sú až po pristátí a to za asistencie špeciálne vybaveného technického vozidla. Prípad, aký sa stal vo Windsore, teda musel byť spôsobený technickou poruchou.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje