Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil
V spolupráci s TV Joj
Zdroj: ©TV Joj

Na obrazovky prichádza komediálny seriál Iveta. V čom bude novinka výnimočná?

Novinka sa predstaví už v nedeľu 8. januára.

Už v nedeľu 8. januára sa na TV JOJ predstaví seriálová novinka Iveta. Na tvorbe komediálneho seriálu pracovalo mnoho výnimočne talentovaných ľudí pred kamerou aj za kamerou. Iveta zároveň divákom sľubuje, že dá na obrazovkách priestor aj takým postavám, aké sa v slovenskej tvorbe vyskytujú len zriedkavo.

Kráska z Trebišova prichádza!

Iveta je mladá žena z Trebišova, ktorá túži byť niekým a niečo dosiahnuť. Hlavná postava v podaní Alžbety Ferencovej je svojhlavá, drzá, úprimná, stopercentne autentická a nikdy si od nikoho nenechá skákať po hlave. Ako dopadne jej nečakaný vstup do vyblýskaného sveta modelingu?

TV JOJ

Tvorcovia Ivety si dali záležať na tom, aby postavy a ich vzťahy vyobrazili ľudsky a bez príkras, so všetkým dobrým aj zlým, čo ľudská povaha prináša.

YouTube video

Inšpirované skutočným príbehom

Zaujímavosťou je, že seriál je čiastočne inšpirovaný skutočným príbehom. Scenárista Petr Kolečko prezradil, že predlohou pre Ivetu bola jeho bývalá priateľka Aneta Vignerová. Tá vyrastala vo veľmi náročných podmienkach, avšak podarilo sa jej zvíťaziť v súťaži Miss 2009 a uspieť v modelingu.

Seriál Iveta je čistokrvnou komédiou, avšak popri humore divákovi odovzdá aj posolstvá a myšlienky, ktoré ho donútia zamyslieť sa nad svetom okolo seba. Mnohí z nás totiž prechovávajú predsudky voči odlišným ľuďom, alebo sa, naopak, stávajú terčom týchto zažitých stereotypov.

TV JOJ

Tvorcovia a herci

Scenár má na svedomí spomínaný Petr Kolečko, ktorý sa postaral o obľúbený český seriál Most! Kameru si vzal na starosť Martin Žiaran, režisérom je Ján Hřebejk – ten má na konte fenomenálne filmy Pelíšky a Musíme si pomáhat.

Čo sa týka hereckého obsadenia, môžeme sa tešiť na mnohé mladé talenty, ale aj známe a obľúbené tváre. Predstavia sa nám Michal Kinik, Sophia Korčušková, Ráchel Šoltésová alebo Niki Dékány. Matku Ivety stvárni Zuzana Mauréry. V seriáli tiež uvidíme Milana Ondríka, Natáliu Germani, Daniela Fischera, Petra Nádasdiho.

TV JOJ

Televízia JOJ uvedie seriál Iveta premiérovo v dvoch častiach za sebou v nedeľu 8. januára o 20:35 hod.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.