Na oslave niekto budúcej mamičke ukradol peniaze. Jej sestra páchateľku vypátrala na fotkách

Podrobná analýza fotografií z oslavy priniesla ovocie.

Zdroj: Shutterstock

Pri prezeraní fotografií z tehotenského večierka (tzv. baby shower) ostala Mariam šokovaná. Ako píše aj portál LADbible, na sociálnej sieti TikTok sa posťažovala, že počas tejto oslavy jej sestry im niekto ukradol peniaze. Tie rodičom priniesli priatelia ako štart do nového života. Lenže po oslave zistili, že sú fuč. Niekto skrátka videl možnosť, ako si prilepšiť, a bez výčitiek svedomia ju využil.

Pátranie na fotkách

Ako ale zlodeja vypátrať? Mariam sa rozhodla podrobiť analýze to jediné, čo mala, a síce fotografie z oslavy. Postupne prešla jednu po druhej s nádejou, že sa jej na nich podarí spozorovať páchateľa, prípadne aspoň niečo podozrivé. Potom ale na takzvanej „live fotke“ objavila pozoruhodný detail. Live fotky môžeš urobiť na iPhone, pričom táto funkcia zachytáva 1,5 sekundy pred a po cvaknutí fotky, čím vlastne vznikne miniatúrne video.

@mariammatta4

Thank God for live pictures #gottem #fyp

♬ Oh No – Kreepa

V pozadí danej fotky si Mariam všimla, že jedna čašníčka niečo berie zo stola a následne to skrýva pod táckou. Na fotografii, žiaľ, úplne jasne nevidno, či dotyčná naozaj vzala peniaze, ale jej správanie je v každom prípade veľmi podozrivé. Mariam bola presvedčená, že sa jej podarilo zachytiť skutočnú páchateľku.

Naozaj odhalila vinníčku?

Pravdou ale je, že nie všetci jej fanúšikovia s ňou tento pocit zdieľali. Podľa nich sa z fotky nedá vyčítať, či čašníčka naozaj zo stola brala peniaze. „Nič to nepotvrdzuje, ani nevyvracia,“ napísal jeden z nich. „Mali čašníci dovolené brať si tringelt? Okrem toho vôbec nevidno, či má v rukách naozaj peniaze.“

Mariam ale neskôr v ďalšom príspevku prezradila, že po tom, ako túto fotku objavila, sa jej sestra s manželom vrátili na miesto, kde sa konala oslava a svoje peniaze údajne dostali späť. Dotyčnú čašníčku vypočula aj polícia. Takže sa zdá, že Mariamin detektívny inštinkt bol správny.

@mariammatta4

Reply to @bestfriendsforfrosting Part 2! Sorry it’s a little anticlimactic lol

♬ original sound – Mariam Matta

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
6 nádherných viet, ktoré chce od svojej frajerky počuť každý chlap


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME