Na plátne zamilovaní, v súkromí nepriatelia. Týchto 10 párov sa v realite nemohlo ani vystáť

Herci, ktorí vo filmoch tvoria zamilovaný pár, si skrátka nie vždy sadnú.

Na plátne im to spolu seklo, ale keď sa kamery vypli, nastali hádky, škriepky a nadávky. Vzájomná chémia, ktorú známe dvojice vyžarovali na plátnach kín, sa skrátka do skutočného života mnohokrát nepreniesla.

Prinášame vám výber dvojíc, ktoré si spolu zahrali nezriedka v kultových filmoch, ale v súkromí si nemohli prísť na meno.

Julia Roberts a Nick Nolte (Milujem problémy)

Julia Roberts a Nick Nolte si pri natáčaní kriminálne romantickej komédie Milujem problémy údajne vôbec nesadli. Podľa niektorých zdrojov sa vyslovene neznášali. Ich vzájomná animozita vyústila dokonca do toho, že niektoré svoje scény museli natočiť oddelene.

Roberts sa vyjadrila, že Nolte je „absolútne nechutný,“ pričom Notle kontroval s tvrdením, že „Julia Roberts nie je dobrá ani milá osoba, a všetci to vedia.“

Pierce Brosnan a Teri Hatcher (Zajtrajšok nikdy neumiera)

Svoje si užili aj Pierce Brosnan a Teri Hatcher v bondovke Zajtrajšok nikdy neumiera. Brosnanovi prekážalo, že Hatcher chodí večne neskoro a často nechávala Brosnana a celý štáb hodiny čakať, kým sa vôbec dostavila na pľac. Brosnan neskôr priznal, že jej počas nakrúcania adresoval aj „zopár škaredých slov.“

Dustin Hoffman a Meryl Streep (Kramerová verzus Kramer)

Dustin Hoffman a Mery Streep sú bez debaty skvelí herci, ale v slávnej dráme Kramerová verzus Kramer sa absolútne neznášali. Hoffman údajne svojej hereckej kolegyni nečakane vypálil facku, aby sa patrične dostala do svojej úlohy. Okrem toho jej robil počas nakrúcania napriek a často sa správal agresívne. Podľa svojich slov ju tak len chcel prinútiť k lepšiemu výkonu.

Vince Vaughn a Reese Whiterspoon (Vianoce na štvrtú)

Ani Vince Vaughn a Reese Whiterspoon si pri nakrúcaní komédie Vianoce na štvrtú príliš nesadli. Podľa všetkého to bolo zapríčinené ich odlišnými prístupmi k herectvu. 

Reese bola profesionálka, ktorá sa chcela na nakrúcanie poriadne pripraviť, zatiaľ čo Vince bol viac flegmatický a spoliehal sa aj na improvizáciu. Celé to vyvrcholilo tým, že Vaughn napokon odmietol propagovať hotový film, a túto povinnosť hodil na svoju hereckú kolegyňu.

Leonardo DiCaprio a Claire Danes (Romeo a Júlia)

Claire Danes mala v čase nakrúcania Romea a Júlie len 16 rokov, zatiaľčo Leonardo DiCaprio 22. Aj napriek tomu sa však údajne správal príšerne nedospelo a pubertálne. Claire Danes to nesmierne otravovalo a jeho správanie jej pripadalo hlúpe. DiCaprio ju zase označil za príliš vážnu a chladnú.

Ryan Gosling a Rachel McAdams (Zápisník jednej lásky)

Počas nakrúcania výborného romantického filmu Zápisník jednej lásky nebola núdza o poriadne hádky. O tie sa starali predstavitelia hlavných úloh Ryan Gosling a Rachel McAdams. Podľa spomienok režiséra Nicka Cassavetesa po sebe dokázali hodiny kričať ako zmyslov zbavení.

Ako sa však ale hovorí, často sa najviac hádajú tí, ktorí sa majú radi. Ryan Gosling a Rachel McAdams po skončení nakrúcania spolu začali chodiť a boli spolu tri roky.

Patrick Swayze a Jennifer Grey (Hriešny tanec)

Patrick Swayze sa nikdy príliš netajil tým, že ho neprofesionalita a náladovosť Jennifer Grey často privádzala na hranu zúfalstva. Podľa herca museli kvôli herečke niektoré scény opakovať znovu a znovu. Grey navyše podľa neho nedokázala zniesť kritiku a reagovala až prehnane emocionálne. Pár sa však po skončení natáčania zmieril a obaja herci ostali dobrými priateľmi.

William Baldwin a Sharon Stone (Niekto sa pozerá)

William Baldwin a Sharon Stone nikdy nepatrili k veľkým priateľom. V skutočnosti im podľa viacerých ľudí absolútne chýbala chémia a už od začiatku natáčania k sebe chovali odstup. William Baldwin ich spoločnú vášnivú scénu sarkasticky zhodil a Sharon Stone mu pri bozkávaní naschvál zahryzla do jazyka.

Jason Lee a Shannen Doherty (Mallrats)

Jason Lee svoju hereckú kolegyňu Shannen Doherty označil za vulgárnu, rozmaznanú a extrémne nepríjemnú. Nebol pritom jediný, kto mal podobnú skúsenosť. Viacerí herci, ktorí mali možnosť so Shannen spolupracovať, tvrdili, že ide o veľmi „komplikovanú“ herečku.

Tom Hardy a Charlize Theron (Mad Max: Zbesilá cesta)

V tomto filme si síce Hardy a Theron nezahrali romantickú dvojicu, ale ako sa zverila herečka, rozhodne sa nedalo povedať, že by boli kamaráti. Podľa všetkého medzi nimi vládol chlad a celkovo si navzájom nemali čo povedať. Charlize Theron však neskôr uviedla, že možno práve ich komplikovaný vzťah sa pričinil o to, že film Mad Max bol napokon taký kvalitný.

Zdroj: telegraph.co.uk
Titulná fotka: Warner Bros. Pictures / Jasin Boland

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
8 vecí, ktoré by si mal užívať počas školských čias každý študent


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME