Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Na šestnáste dieťa Kollára zareagovala aj predposledná mamička Laura. Toto odkazuje ľuďom

Laura pre jej sledujúcich na Instagrame k situácii venovala hromadný odkaz.


Posledné dni sa internetom začala šíriť informácia o tom, že Boris Kollár by mal mať ďalšieho potomka. Na svet mu ho mala priviesť 25-ročná Vanessa Hrubovčáková z Humenného.

O údajnom dieťati najprv informovala Barbora Richterová, no neskôr ju potvrdila aj samotná mamička Kollárovho novonarodeného syna. Mnohých ľudí zaujímalo, čo si o jeho novom potomkovi myslí teraz už predposledná mamička jeho syna Abnera z júla tohto roku Laura Vizváryová.

Práve s tou bol pred pár dňami na dovolenke v Dubaji, odkiaľ tiež na Instagram pridal fotografiu s popisom: ,,S mojím Abinkom na dovolenke.” Laura pre jej sledujúcich na Instagrame k situácii venovala hromadný odkaz. ,,Priatelia, nemusíte mi písať každú polhodinu, že čo ja na to, že má Boris údajne už ďalšie druhé alebo tretie dieťa??!!” odkázala ľuďom, pričom dodala smejúcich sa smajlíkov.

Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

Mohlo by ťa zaujímať:

Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

,,Skôr sa opýtajte, čo na to tie ženy, keď ich poznáte, kto to sú. Že či sú ony teraz spokojné, ak je to pravda, keď bol a aj je s nami! Ja Borisa absolútne nedržím! Je tu sám od seba, vôbec by nemusel, keby to nechcel on sám,” dodala, pričom sa zdá, že si z Borisovej nevery nič nerobí.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.