Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 13.6.2024
sk
Anton
cz
Antonín
, Antonin

Na Slovensku nečakane končí známy predajca kuchýň. Takýto je dôvod

Firma u nás pôsobila 15 rokov.


Po dlhých rokoch ohlasuje koniec. Známy predajca kuchýň Oresi na Slovensku nečakane končí, informujú TV Noviny. Firma tvrdí, že zákazníci, ktorí za objednávky zaplatili zálohy, o svoje kuchyne neprídu. Prečo sa však spoločnosť rozhodla odísť?

Spoločnosť Oresi Slovakia figuruje na našom trhu už od roku 2009, pôsobila tu teda 15 rokov. Firma sa stala za ten čas jedným z popredných predajcov kuchýň na Slovensku a v krátkom čase vyprodukovala skvelé obraty. Pekné časy sa však skončili. Ako spoločnosť ozrejmila, kvôli súčasnej nepriaznivej ekonomickej situácii na trhu sa prevádzku na Slovensku rozhodla ukončiť.

„Veľmi nás táto situácia mrzí a plne chápeme ťažkosti, ktorým môžu čeliť naši zákazníci, najmä tí, ktorí už zaplatili zálohu na kúpnu cenu,“ píše spoločnosť na svojom webe.

Na Slovensko mieri známa firma

Mohlo by ťa zaujímať:

Na Slovensko mieri známa firma. V tomto meste otvorí nový závod

Zákazníci o kuchyne neprídu

Ak patríš medzi tých, ktorí si v Oresi nedávno objednávali kuchyňu, tak sa nemusíš báť. Firma tvrdí, že objednávky, ktoré mali zaplatené zálohy, zabezpečí dodávateľ z Česka.

„Spoločnosť SITINA CZ, ktorá je dohodnutým partnerom značky Oresi, prisľúbila maximálnu podporu pri zabezpečení dodávok tovaru našim zákazníkom vrátane dopravy a montáže. Zákazníci, ktorí majú na Slovensku zaplatenú zálohu na kúpnu cenu, môžu kontaktovať spoločnosť SITINA CZ,“ uvádza Oresi Slovakia.

končí známy predajca kuchýň
Shutterstock

Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.