Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Rozchod je vždy nepríjemná vec, ale niekedy sa mu partneri skrátka nevyhnú. Faktom ale tiež je, že počas svojho vzťahu u nich ostane mnoho vecí, ktoré patrili ich partnerovi, prípadne takých, ktoré im ich partner daroval. Čo s nimi?

Ako píše aj portál Unilad, na Instagrame existuje celkom zaujímavá stránka Once-Loved Store, ktorej šéfuje Kedai Pernah Sayang z Malajzie. Záujemcovia na nej predávajú najrôznejšie veci, ktoré im ostali po ich expartneroch: laptopy, hodinky, parfumy, foťáky, topánky či šperky.

Shutterstock

Nápad na založenie podobnej stránky dostal Kedaiov kamarát Hazim Azaman. Keď sa jeho sestra rozišla so svojím priateľom, nemala kam dať jeho hrnček, foťák a MacBook. Po založení stránky Once-Loved Store ich dokázala predať dohromady za 289 dolárov (cca 238 eur). Stránka si postupom času získala pomerne stabilnú fanúšikovskú základňu a Azamanovi a Sayangovi sa začalo ozývať mnoho ľudí, ktorí mali o jej služby záujem.

Na dotyčnej stránke nájdeš fotografie ponúkaných predmetov, zároveň ale obsahujú aj drobný „odkaz pre ex“ a možnosť ohodnotiť nenávisť voči expartnerovi na stupnici od 0 do 10. Tento netradičný obchod má momentálne takmer 23-tisíc sledovateľov. Nižšie ti prinášame výber z ponúkaných predmetov a odkazov pre bývalých partnerov.

1.

Hoci je to od tvojej sestry, radšej sa toho zbavím, než vidieť túto peňaženku povaľovať sa v mojej skrini. Pretože vždy, keď sa na ňu pozriem, pripomenie mi tvoje choré túžby.

https://www.instagram.com/p/CLWNl9TlqKz/

2.

Vďaka, ďalší.

https://www.instagram.com/p/CLTSHdflwUE/

3.

No, želám ti šťastie. Nezaujíma ma, čo si o mne hovoril iným, to je tvoja zodpovednosť. Rob, čo len chceš. Už nikdy nevyslovím tvoje meno. Buď dobrý chlapec a neber dievčatá ako niečo samozrejmé.

https://www.instagram.com/p/CLQ4czeF-7O/

4.

Želám ti len to najlepšie. Tieto topánky predávam, aby som na teba zabudla. Nechcem na teba spomínať či myslieť.

https://www.instagram.com/p/CKyrZJalbKh/

5.

Nechovám k tebe nenávisť, ale rozhodne nie si niekým, ku komu prechovávam lásku. Nájdi si niekoho lepšieho s tým tvojím prístupom.

https://www.instagram.com/p/CKf_xYyFkc3/

6.

Dúfam, že nájdeš to, po čom túžiš. Už nikdy vo vzťahu nestratím samú seba. Možno nie som dosť dobrá pre teba, tvoju matku či ostatných. Ale som dosť dobrá pre seba.

https://www.instagram.com/p/CKeXfizlPHp/

7.

Moje srdce sa roztrieštilo, keď si ma opustil a vzal si tú J. Si strašný LOSER, čeľ pravde a rozhoduj sa kvôli svojej budúcnosti. Ďakujem za všetky dobré aj zlé spomienky. Len je pre mňa ťažké odpustiť a zabudnúť. Nenávidím ťa!

https://www.instagram.com/p/CKeXN0LlAVJ/

8.

Podvádzal si ma a správal si sa ako idiot. Dala som ti nekonečné množstvo šancí napraviť sa, napriek tomu si tieto šance bral ako možnosť znova ma zradiť.

https://www.instagram.com/p/CKbbSqwl9l3/

9.

Jedného dňa si uvedomíš, že som bola tá, ktorá pri tebe vždy stála, a tá myšlienka ťa zabije.

https://www.instagram.com/p/CKOhMSqlsu6/

10.

Vďaka za túto kabelku a všetky peniaze, ktoré si na mňa minul. Želám ti veľa šťastia s novými priateľkami, keďže si samého seba nazval sukničkárom.

https://www.instagram.com/p/CKLXsCiF4Ix/

11.

Snáď nájdeš niekoho, kto ti bude ako mamička utierať zadok, kým plačeš.

https://www.instagram.com/p/CJGpnxXFZVN/

12.

Bola som s ním 2 roky a tento vzťah preňho nič neznamenal. Pamätám si na tvoje nadávky, keď si ma volal „k*rva“. Už nikdy s tebou nebudem mať žiadny vzťah!

https://www.instagram.com/p/CJAzZ9clXTR/

13.

Bola to skvelá príležitosť pracovať 5 rokov v spoločnosti. Dotklo sa ma, že po všetkých veciach, ktorými som prispela, nikdy som nedostala uznanie za svoju ťažkú prácu. Nikdy si sa za mňa nepostavil. Poučila som sa a začnem nový život.

https://www.instagram.com/p/CICvQDrFEVL/

14.

Zlomil si mi srdce takým spôsobom, o ktorom som nikdy neverila, že je možný. To len na okraj, ak by si to nevedel. Toto bol môj prvý rozchod, takže si dokážeš predstaviť, ako sa cítim. Len krátko pred rozchodom sa veci tak šialene zmenili a ty si na mňa nemal vôbec čas. Samozrejme to bolo strašne desivé, pretože som si odrazu nebola ničím istá.

https://www.instagram.com/p/CHw7u9LlCpF/

15.

Nie je príliš slušné hovoriť „milujem ťa“ s hubou plnou klamstiev. Ale v pohode, karma je skutočná.

https://www.instagram.com/p/CHkzd-Zlzp4/


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.