Nedeľa 24.10.2021
sk
Kvetoslava
cz
Nina

Naša fanúšička sa s nami podelila o skúsenosti zo svojej práce, akou sa nemôže pochváliť každý. Už nejaký ten mesiac robí predavačku v jednom z bratislavských sexshopov a zážitkov má veru na rozdávanie.

Ide určite o jedno z miest, ktoré priťahuje všelijaké divné existencie. Okrem kariérnych úchylákov do takýchto obchodov bežne zavítajú aj obyčajní ľudia, v ktorých návšteva vyvoláva silné emócie – návaly zvedavosti a zároveň hanby nie všetci dobre znášajú. Ako v iných obchodoch, samozrejme, ani tu nesmú chýbať „blbečkovia“, ktorí prišli robiť všetko možné, len nie nakupovať…

V slovenských sexshopoch zaručene stretneš tieto typy ľudí. O výstižné ilustrácie, ktoré ti pomôžu s predstavou, sa postaral náš šikovný ilustrátor.

1. Pár, z ktorého sa jedna polovička cíti nesmierne trápne

On: „No čo, vyskúšame?“ Ona: „To je trápne, poďme preč, Jerguš! Ja tu nechcem byť!“

EMEFKA

2. Partia, ktorá hlasným rehotom upozorní predavačky o svojom príchode už 5 minút vopred

HAHAHA, SEXSHOP, HAHAHA!“, „HEHE, IDEME DO SEXSHOPU“, ozýva sa z diaľky a predavačky vedia, že nasledujúce chvíle budú veľmi náročné.

EMEFKA

3. „Dobrý, toto kupujem kamarátovi… sľúbil som mu to. A budem platiť v hotovosti.“

Možno niekomu pripadá divné, ak si niekto kupuje bizarné erotické hračky. Zaručene každému pripadá divné, ak niekto kupuje bizarné erotické hračky svojim kamošom. Je to naozaj veľmi zlá a zbytočná výhovorka, ktorá nikoho nezaujíma a nikoho neoklame.

EMEFKA

4. Decko, čo chce všetok tovar odfotiť

Ľudia pod 18 rokov by sa nemali v takýchto priestoroch pohybovať. Predsa sa tam ale občas objaví nejaký mladistvý človek, ktorý s nasadením japonského turistu dokumentuje svoju púť zakázanou záhradou.

EMEFKA

5. „Vy ste taká krásna slečna, pokojne by som si to s vami skúsil…“

Sexshop znamená, že sa tam nakupujú veci spojené so sexom, nie sex samotný. Mnohí si tejto podstatnej informácie nie sú vedomí a pokúšajú sa predávajúce dostať do postele. Najčastejšie sú to páni v rokoch, ktorí by im mohli byť otcom (dedom?).

EMEFKA

6. Skupina ľudí, ktorá potrebuje všetko ohmatať, a náramne sa na tom baví.

„Haha, Milan, videl si už niečo takéto?“, „No len sa kukni, Jožo, toto si ty!“, „Chalani, chalani, aha, no ja sa asi pos*riem, to je dobré“. (všetko sprevádzané hlasným smiechom, agresívnou gestikuláciou a dotykmi mastných rúk na každom jednom výrobku v predajni)

EMEFKA

7. Žena po rozchode, ktorá spustí hodinový monológ o tom, aký je jej ex diabol

Kým frustrovaní muži si sexshop mýlia s bordelom, sklamané ženy ho považujú za ordináciu psychológa. Nikto si nezaslúži znášať utrpenie, ktoré predstavuje ufňukaná ženská s potrebou prerozprávať svoj smutný životný príbeh náhodnej predavačke.

EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť