Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.6.2023
sk
Žaneta
cz
Laura

Na tomto mieste v Bratislave ťa barberi ostrihajú úplne zadarmo. Má to však jeden háčik

Zájdeš sa tam pozrieť?


Ak bývaš v našom hlavnom meste alebo v jeho okolí, máme pre teba jeden skvelý tip. Možno si doteraz míňal priveľa peňazí na svoje skrášlenie a týždeň pred výplatou si musel jesť len vifonky, to sa však môže zmeniť. Navyše budeš sýty a zároveň fešák. Samozrejme, hovoríme o tvojom účese, za ktorý si barberi v súčasnosti účtujú niekoľko desiatok eur. Čo ak ti povieme, že poznáme miesto, kde ťa ostrihajú zadarmo?

Súčasný trend je nastavený tak, že pánsky strih aj s úpravou brady sa blíži pomaličky k hranici 50 €. Zatiaľ sa však suma za spomenuté kombo pohybuje na úrovni 35 až 40 €. Samotný strih vlasov stojí od 20 do 30 € v závislosti od toho, či ťa má pod palcom skúsený barber alebo takzvaný junior, čiže barber v „zácviku“.

Mohlo by ťa zaujímať:

Slováci sa konečne dočkali. Štát im vráti stovky eur, niektoré Slovenky majú nárok na 830-eurový príspevok

Podobný cenový rozdiel sa týka tiež úpravy brady. Za jej skrátenie zaplatíš približne 10 až 15 €, no opäť podotýkame, že cenník sa líši v závislosti od samotných barbershopov. Ceny za ostatné služby sú individuálne, no minimálne už vieš, koľko peňazí si máš nachystať, ak si ešte tento druh pánskych holičstiev nikdy nenavštívil.

Zadarmo alebo za pár eur

Miestom, kde ťa ostrihajú zadarmo, je Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky v Bratislave, ktorá sa nachádza priamo oproti obchodnému centru Nivy. O tvoje vlasy sa postarajú tamojší študenti, teda budúci barberi, ktorí ti spravia takmer taký skvelý „fejdík“ ako ich starší kolegovia.

Pánsky strih však rozhodne nie je všetko, pretože majú aj ďalšie výhodné služby. V priestoroch školy ponúkajú strihanie vlasov, farbenie a melírovanie vlasov, fúkanú a vodovú onduláciu, žehlenie a krepovanie vlasov a spoločenské účesy.

Brány školy sú otvorené celý týždeň, okrem sviatkov a riaditeľského voľna. Ak však chceš strih úplne zadarmo, musíš sa vopred telefonicky prihlásiť „ako model“. Bude ti to trvať pár sekúnd, vďaka ktorým ušetríš na štedré rande s frajerkou. Ako celý proces prebieha, si môžeš pozrieť v priloženom videu.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje