Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Na toto myslia ľudia počas pohlavného styku. Vedci zistili bizarné veci, ktoré ťa zaskočia

Na čo myslíš ty?


Prieskum predajcu sexuálnych hračiek z Veľkej Británie prišiel s prekvapivými zisteniami o tom, na aké veci ľudia myslia počas pohlavného styku. Sú to napríklad domáce práce či jedlo. Prieskum tiež ukázal, že starší ľudia si užívajú intimitu podstatne menej a dokonca ich ani nenapĺňa.

Prieskum spoločnosti Lovehoney odhalil, že až tretina dospelých snívala o sexe s niekým iným. Medzi najčastejšie myšlienky patria domáce práce, jedlo, obľúbená televízna relácie alebo film, prípadne ľuďom myseľ ujde k práci.

Viac ako štvrtina mužov priznala, že pri sexe sníva o svojom obľúbenom športovom tíme. Ženy sa zase zamýšľajú nad tým, ktoré veci by si želali, aby ich partner robil. Až 53 % opýtaných žien sa pýtalo samých seba, kedy to už konečne skončí.

Na základe výskumu je tiež vidieť rozdiel vnímania sexuálnej aktivity v závislosti od veku. Štvrtina dospelých priznala, že sú nespokojní so svojím sexuálnym životom, zatiaľ čo v skupine od 18 do 24 rokov sa v spálni cíti nenaplnených 11 % ľudí. Vo vekovej kategórii 45+ nemá naplnený milostný život 33 % ľudí.

Klinická sexuologička Ness Cooperová týmto ľuďom odporúča sexuálne skúmanie nových vecí. „Sexuálne skúmanie nových vecí môže byť užitočné. Naučíte sa tak spôsoby, ako si užívať stimuláciu. Naše telá a skúsenosti sa menia, a to môže znamenať, že sa môžeme tešiť z vecí, ktoré sme predtým v žiadnom bode nášho života nemali,“ uvádza pre portál New York Post.

Sexuálne hračky môžu ponúkať variácie pocitov a stimulácie. Konkrétne typy sexuálnych hračiek môžu pomôcť inšpirovať aj určité formy sexuálnych hier, ktoré vám možno predtým ani nenapadli,“ dodáva.

Shutterstock

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.