Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Na veľkosti vraj záleží a čím väčší, tým lepší. Povedala nie jedna žena a potom plakala od bolesti, keď stretla nadpriemerne obdareného muža. Dá sa aj s malým gašparkom zahrať veľké divadlo? Aké výhody so sebou prináša malý penis?

Mužský penis je na pretrase od nepamäti. Malý, veľký, hrubý, krivý. Aký penis je ideálny? Na toto sa len ťažko hľadá odpoveď, lebo každý muž má svojskú predstavu o tom, čo by chcel a väčšina je stále nespokojná. Na základe obáv z veľkosti (alebo skôr ,,malosti“) penisu sa niektorí muži nesprchujú v spoločných sprchách, nechodia do sauny a svoje vedia aj o krutom doberaní sa zo strany iných mužov. Tak chlapi vytiahnuť pravítka a merať. Priemerná dĺžka penisu v erekcii je 13-15cm. No najlepším ukazovateľom je predsa len partnerka. Tá vám povie, resp. dokáže, či jej vaša veľkosť vyhovuje alebo nie.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/gross-jenga-XccpcKG33hyUw)

V prvom rade si treba uvedomiť, že malý penis sa všade ľahko vojde. Muž s veľkým penisom vie pri niektorých polohách spôsobiť partnerke bolesti, ba až krvácanie a to nie je nič príjemné. No pri malom penise a správnych polohách ako je poloha zozadu s nohami čo najbližšie pri sebe alebo misionárska s partnerkinými vyloženými nohami na mužských pleciach garantuje to, že sa dostanete dostatočne hlboko. Aj análny sex je príjemnejší s menším kamarátom a žena sa nemôže sťažovať ani pri orálnom sexe, keďže nemá pocit, že sa jej snažíte vybrať mandle a otočiť jej žalúdok hore nohami.

memehub.sk (https://upload.emefka.sk/posts/new/orig/90/15/89015.jpg)

Chlapi s menšou pýchou si to dobre uvedomujú a vedia, že sex nie je len o pohybe dnu a von. Asi aj preto sú často pozornejší k potrebám partnerky a to aj mimo spálne. To, čo chýba v centimetroch vedia dopriať správnou technikou, kvalitnou predohrou a veľkou dávkou entuziazmu a keď žena vidí nadšenie a chtíč zo strany muža, je to stále viac ako len veľký penis.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/snl-saturday-night-live-fred-armisen-turned-on-l0K40LSey9txled5m)

Ženská vagína je najcitlivejšia v okolí jej vstupu, preto viacerým ženám vyhovuje priemerný alebo menší a hrubší penis. Každý heterosexuálny muž miluje ten pocit, keď vie dokonale uspokojiť svoju partnerku a keďže príroda odobrala z centimetrov, muž má dostatočnú motiváciu k tomu, aby sa stal kreatívnejším a pozornejším milencom. Je otvorenejší aj k sexuálnym hračkám ako sú vibračné krúžky, či rôzne nadstavce na penis, ktoré pridajú na centimetroch ale aj na objeme. Nie každá žena vie dosiahnuť vaginálny orgazmus. V skutočnosti ženy častejšie prežívajú ten klitoriálny, preto aj týmto spôsobom viete u ženy zabodovať viac.

memehub.sk (https://upload.emefka.sk/posts/new/img2/80/91/68091.jpg)

Ďalšími praktickými výhodami je napríklad aj to, že erekcia niekde na kúpalisku nie je až taká viditeľná ako u obdarených pánov, netlačí vás tesnejšie spodné prádlo alebo aj to, že pri vykonávaní veľkej potreby sa vám nestane nechutnosť číslo 1. a tou je, keď sa penis dotkne zvnútra záchodovej misy. A pokojne si kúpte veľké auto, nech všetci vedia, že máte malý penis, s ktorým to naozaj viete.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/film-rachel-bilson-the-to-do-list-nruzwljyKmzpS)

Ak aj napriek všetkým výhodám túžite po väčšom penise, existuje aj plastická operácia, ktorá vám však môže spôsobiť problémy s erekciou. V blízkej budúcnosti by sa ale malo zväčšovanie penisov stať takou bežnou rutinou, ako je momentálne zväčšovanie prsníkov. Dovtedy však míňajte svoje ťažko zarobené peniaze na ,,efektívne a zaručené“ tabletky, ktoré určite fungujú alebo investujte skôr svoj čas a šikovnosť na to, aby ste sa stali tým najlepšími milencami aj bez týchto zázrakov. Centimetre nie sú všetko.

Titulná fotka: wikimedia.org


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť