Na zázname štartu rakety od SpaceX vidno podivné objekty. Ide o mimozemšťanov?

Ufológovia tvrdia, že môže ísť o mimozemské vesmírne lode.

Zdroj: Shutterstock

Ak si počas posledných dní sledoval spravodajstvo, tak iste vieš, že v sobotu, 30. mája 2020, vyštartovala do vesmíru raketa Crew Dragon (s dvomi astronautmi na palube) od spoločnosti SpaceX, za ktorou stojí podnikateľ a vynálezca Elon Musk. Podľa mnohých odborníkov je štart rakety začiatkom novej éry kozmických letov. Je to tiež po prvýkrát v histórii, čo ľudí do vesmíru dostala súkromná firma.

Mimozemšťania?

Ako poznamenal aj portál Unilad, ľudia mali možnosť sledovať štart rakety aj prostredníctvom živého prenosu. Na Twitteri a iných sociálnych sieťach sa ale vzápätí začala rozoberať iná vec. Viacerí ľudia totiž mali pocit, že na záberoch zahliadli UFO!

Ľudia na záberoch zahliadli zvláštne objekty, ktoré rozhodne nevyzerali ako obyčajné kúsky vesmírneho odpadu. Usúdili to podľa toho, ako sa pohybovali. Niektorí napísali, že videli rovno 3 rôzne UFO objekty.

Prítomnosť týchto objektov potvrdil aj ufológ Pedro Ramirez. „30. mája 2020 sme zaznamenali zatiaľ dve UFO,“ napísal Ramirez na svojej facebookovej stránke. „Prvý objekt bol pozorovaný veľmi blízko stratosféry, druhý sa zdal byť bližšie ku Crew Dragon.“ Dodal tiež, že „nastal čas veriť“ na existenciu mimozemšťanov.

Odborníci sa zatiaľ nevyjadrili

Treba povedať, že na záberoch skutočne vidno nejaké neidentifikované objekty, ale naozaj ide o dôkaz mimozemského života?

Napokon, aj samotná skratka UFO (unidentified flying object) neznamená nič viac než „neidentifikovaný lietajúci objekt“. To samé o sebe ešte neznamená, že ide o mimozemskú vesmírnu loď. Podobných záberov sme navyše mali v minulosti už viacero a vždy boli odborníkmi hodnoverne vysvetlené. S najväčšou pravdepodobnosťou prídu s racionálnym vysvetlením aj tentokrát. Aký je tvoj názor?

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
34
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
48 psychologických faktov, tipov a zaujímavostí, ktoré si si o sebe doteraz neuvedomil

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME