Nahí ľudia, výtržníci a nebezpečné pády. Burger King stavil na nezvyčajnú formu reklamy

To najlepšie odprezentovali tým najhorším zo svojich prevádzok.

Zdroj: Shutterstock.com

Každý, kto už niekedy bol v noci popíjať v meste a chytila ho „žravka“, veľmi dobre vie, ako to zvykne v občerstveniach otvorených v neskorých nočných hodinách vyzerať. Rozhodne ľuďom, ktorí tu pracujú, nie je čo závidieť. Najčastejšími návštevníkmi v týchto hodinách sú opití a neprispôsobiví ľudia. Burger King sa rozhodol na záznamoch zo svojich nočných zmien postaviť svoju najnovšiu kampaň. 

Vyvádzanie opitých ľudí ako reklama

Víkendové zmeny počas nočných až ranných hodín v reštauráciách s rýchlym občerstvením dokážu byť poriadne náročné. Hlad priláka mnoho podgurážených ľudí, niekedy, žiaľ, aj pod vplyvom omamných látok. Často sa stáva, že títo ľudia sa prestávajú správať tak, ako by sa ľudia správať mali. Zaspávajú na stoloch, robia rôzne výtržnosti, prichádzajú nahí a sú skrátka neprispôsobiví.

Zamestnanci siete rýchleho občerstvenia Burger King takéto veci zažívajú na mnohých nočných a ranných zmenách. Kamerové záznamy sú bohaté na zábery ľudí, ktorí sa doslova nevedia zmestiť do kože. Zábery nahých ľudí, výtržníkov a iných neprispôsobivých ľudí sa značka rozhodla využiť vo svojej najnovšej reklame.

Shutterstock.com

To najhoršie z Burger King

Reklamný spot je zložený z videí natočených ešte spred vypuknutím pandémie koronavírusu. Videá sú zozbierané z internetu, od ľudí, ktorí ich posielali, ale aj z bezpečnostných kamier. Reklama jednoducho ukazuje, ako (zle) to môže počas nočných zmien v Burger Kingu vyzerať. Na konci však odkazuje na nočnú donášku. Záverečné titulky hovoria: „Nočná donáška. To najlepšie z Burger Kingu, bez toho najhoršieho.“

Značka je veľmi dobre známa svojou originálnou komunikáciou a marketingom, rovnako aj tým, že si nemá problém zo seba “vystreliť“. Známa je tiež aj ich kampaň, v ktorej využili požiare mnohých ich prevádzok vo svoj prospech a vysvetlili to tak, že oni naozaj pečú svoje burgery na otvorenom ohni.

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
25
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 prekvapujúcich faktov o známych filmoch, o ktorých si doteraz nevedel


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME