Nahnevaná študentka sa vyzliekla priamo počas prezentácie. Čo ju k tomu viedlo?

Každá hlúpa akcia vyvoláva rovnako hlúpu reakciu

Známa newyorská súkromná univerzita Cornell University znie ako skvelá škola pre uchádzača, ktorý si ju môže finančne dovoliť a nebojí sa výzvy. Ani vychýrené meno ale nie je zárukou, že sa zamestnanci školy nebudú správať, akoby mali v hlave dôkladne pozametané. Presvedčiť sa o tom mohla študentka Letitia Chai pri svojej prezentácii na hodine verejného vystupovania.

Profesorka Rebekah Maggor (nomen omen) Letitiu počas prejavu zastavila so slovami „Je toto naozaj to, čo budeš mať na sebe oblečené?“ Slová boli mierené na šortky študentky, ktoré boli vraj príliš krátke. Podľa vyučujúcej Chai takýmto spôsobom provokovala mužskú časť osadenstva a odpútavala pozornosť od obsahu prezentácie.

https://tenor.com/view/what-wut-huh-shocked-surprised-gif-9453412

Študentka (a s ňou asi väčšina triezvo uvažujúcich ľudí) názor profesorky považovala za natoľko absurdný, že nesúhlas s ním vyjadrila rovnako šialeným spôsobom. Jednoducho sa pred celou triedou vyzliekla do spodného prádla a zvyšok prezentácie strávila takmer úplne obnažená.

Lchai Thesis / Facebook
Lchai Thesis / Facebook
Lchai Thesis / Facebook

Aby toho nebolo málo, Letitia sa svojou „stripšou“ sama pochválila na Facebooku a pripojila k nej silné myšlienky:

„Toto je pre každú ázijskú ženu, ktorej bolo povedané, že by mala rozprávať viac, inak bude považovaná za submisívnu. Toto je pre každého farebného muža, ktorému hovorili, aby si vytiahol nohavice vyššie, inak ho nebudú brať vážne a pre každú farebnú ženu, ktorej odporúčali vyžehliť si vlasy, aby vyzerala inteligentnejšie. Toto je pre každého geja, ktorého vyzývali, nech sa oblieka viac „hetero“, aby sa v jeho prítomnosti ostatní necítili divne. Toto je pre nás.“

Ako má možnosť každý vidieť, Letitia preukázala výnimočný talent premeniť svoju holú riť na politické posolstvo. Jej hrdinský čin určite dodal silu utláčaným menšinám po celom svete. V boji proti nespravodlivosti môžu teraz použiť novú mocnú zbraň – verejné obnažovanie. Tyrani sa majú čoho báť!

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: Lchai Thesis / Facebook

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
16
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
11
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
19
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Erotické veci, ktoré sa robia vo filmoch, ale úplne míňajú realitu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME