Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

Do slovenských kín budúci týždeň dorazí animovaná komédia Angry Birds vo filme 2. Ako už názov hovorí, ide o pokračovanie animáku Angry Birds vo filme z roku 2016. Ten sa stal solídnym finančným úspechom, takže niet divu, že sa tvorcovia rozhodli doručiť nám pokračovanie.

Na režisérske kreslo sa tentokrát posadil Thurop Van Orman a John Rice, pričom hlasy postavičkám (v originálnom znení) prepožičali herci, ako Jason Sudeikis, Josh Gad, Leslie Jones, Bill Hader, Peter Dinklage, Nicky Minaj, Danny McBride, Rachel Bloom, Sterling K. Brown či Awkwafina.

V slovenskom znení zase začujeme napríklad Petra Sklára, Vladimíra Kobielskeho, Daniela Dangla, Petra Marcina, Ivana Vojteka či Tinu.

Príbeh nás opäť zavedie na ostrovy obývané nahnevanými nelietavými vtákmi a zelenými prasatami. Tie sú zvyčajne nepriateľmi na život a na smrť, tentokrát sa však na obzore objaví nová hrozba, ktorá má zálusk zničiť ostrovy vtákov aj prasiat. Nahnevané vtáky sa tak budú musieť spojiť s nenávidenými prasatami a pokúsiť sa zachrániť svoje domovy.

Snímka sa teší pomerne pozitívnemu kritickému prijatiu a údajne ide o lepší film než naposledy. V kinách by nás tak mala čakať svižná rodinná zábava, ktorá spoľahlivo pobaví deti aj ich rodičov. Napokon, už trailer pôsobí sympaticky a sviežo, takže sa zdá, že tvorcovia pre nás prichystali solídny animák. Angry Birds vo filme 2 vstúpi do slovenských kín už 19. septembra 2019.

Itafilm

Zdroj: Itafilm


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.