Nahnevané vtáky sa vracajú. Animák Angry Birds vo filme 2 láka na svižnú zábavu

Angry Birds 2 dorazí do slovenských kín už o pár dní.

Zdroj: Itafilm

Do slovenských kín budúci týždeň dorazí animovaná komédia Angry Birds vo filme 2. Ako už názov hovorí, ide o pokračovanie animáku Angry Birds vo filme z roku 2016. Ten sa stal solídnym finančným úspechom, takže niet divu, že sa tvorcovia rozhodli doručiť nám pokračovanie.

Na režisérske kreslo sa tentokrát posadil Thurop Van Orman a John Rice, pričom hlasy postavičkám (v originálnom znení) prepožičali herci, ako Jason Sudeikis, Josh Gad, Leslie Jones, Bill Hader, Peter Dinklage, Nicky Minaj, Danny McBride, Rachel Bloom, Sterling K. Brown či Awkwafina.

V slovenskom znení zase začujeme napríklad Petra Sklára, Vladimíra Kobielskeho, Daniela Dangla, Petra Marcina, Ivana Vojteka či Tinu.

Príbeh nás opäť zavedie na ostrovy obývané nahnevanými nelietavými vtákmi a zelenými prasatami. Tie sú zvyčajne nepriateľmi na život a na smrť, tentokrát sa však na obzore objaví nová hrozba, ktorá má zálusk zničiť ostrovy vtákov aj prasiat. Nahnevané vtáky sa tak budú musieť spojiť s nenávidenými prasatami a pokúsiť sa zachrániť svoje domovy.

Snímka sa teší pomerne pozitívnemu kritickému prijatiu a údajne ide o lepší film než naposledy. V kinách by nás tak mala čakať svižná rodinná zábava, ktorá spoľahlivo pobaví deti aj ich rodičov. Napokon, už trailer pôsobí sympaticky a sviežo, takže sa zdá, že tvorcovia pre nás prichystali solídny animák. Angry Birds vo filme 2 vstúpi do slovenských kín už 19. septembra 2019.

Itafilm

Zdroj: Itafilm

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Komiksy o situáciách zo života, v ktorých sa zaručene nájdeš aj ty sám

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME