Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 20.5.2024
sk
Bernard
cz
Zbyšek

Nahnevaný Attila sa vyjadril k najnovšej kritike. Korčoka nazval gádžom a ľuďom, ktorí ho urážali, posiela odkaz

Jeho odkaz bol jasný.


MMA zápasník Attila Végh pred voľbami prezidenta Slovenskej republiky vyjadril svoju podporu Petrovi Pellegrinimu, čo mnohých ľudí pobúrilo. Dospelo to až do bodu, keď s ním veľká značka, ktorá s ním spolupracovala, ukončila spoluprácu.

Značka rozhodnutie odôvodnila tak, že jej ambasádori musia byť apolitickí. On konverzáciu svojho manažéra so zástupkyňou značky uverejnil na svoj Instagram a cez CNN Prima NEWS poslal odkaz všetkým kritikom.

„To, že som dal svoj názor a ľudia ma akože lynčovali za to, to je veľmi zlé. A druhá vec, že hovoria, že som športovec a nemám sa starať do politiky. To je jedna vec, že som športovec, ale som občan Slovenskej republiky, som otec. Tým, že som občan a otec, tak mám nejaké právo, aby som povedal názor, takže pre mňa je Peter Pellegrini sympatický, poznám ho, vie sa vyjadrovať. Má moju sympatiu,“ rozohnil sa Attila, o čom píše portál Koktejl.

Slováci zúria z relácie RTVS

Mohlo by ťa zaujímať:

Slovenský influencer Expl0ited sa vyjadril k zrušeným spoluprácam Alagič a Végha. Takýto má na to názor

Neskôr sa vyjadril aj ku Korčokovi. „Toho druhého gádža… Som v živote nepočul o ňom, neviem, že existuje. Samozrejme sa tí ľudia do mňa púšťali. Ale len tí ľudia, ktorí sú na tej druhej strane. To znamená, nech mi neberú môj názor, veď on môže takisto zobrať telefón a natočiť svoj názor. Ja mu nič nepoviem na to, lebo to je jeho osobná vec,“ pokračoval.

„Povedali, že politika nepatrí do športu. A keď kuchári v kuchyni hovoria, stavbári na stavbe? Reagujem na tých ľudí, ktorí ma urážali, aj im odkazujem takto verejne, že môžu mi ob**zať vajcá a môžu si vytrieť r*ť s mojím hajzel papierom, aby ma podporili. Ďakujem krásne,“ dodal na záver odkaz pre ľudí, ktorí ho urážali.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.