Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Spomínate si ešte na Prci, prci, prcičky – Nahú míľu? Áno, to je ten diel, kde sa Eric snažil nebyť panic, Tracy sa snažila byť dobrou frajerkou a niekde medzi tým sa vyskytla scéna, kedy nahý Eric bežal ulicou s osr*nou prdelou, navlečeným kondómom a silónkami na hlave. Tak tento článok je jasným dôkazom toho, že podobné veci sa nestávajú len v amerických komédiach, ale aj v skutočnom živote. Teda až na to, že tentokrát v hlavnej úlohe nefiguruje prezervatív, ale erotická pomôcka.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/n5bn2qnHEp3bO)

Človek by bol povedal, že pracovať na pumpe je celkom stereotypná a nudná robota. Blokujete za kasou, pomáhate ľuďom otvárať nádržky a vysvetľujete všetkým Nikolám na „vyfajčených“ bavorákoch, že sa jej neoplatí do benzínového auta naliať diesel, aj keď je lacnejší. To isté si pravdepodobne mysleli aj zamestnanci čerpacej stanice v Buenos Aires, až do momentu, kedy sa stali svedkami skutočne humorného incidentu. Uprostred noci si zrazu smerom k benzínke vykračoval muž. Nič nezvyčajné. Nahý. Trochu nezvyčajné. So ženskou erotickou pomôckou zapichnutou v análnom otvore. Dosť nezvyčajné.

twitter.com (https://twitter.com/ladbible/status/984024528677490688)

Prekvapivo, holý muž s dildom v zadku prišiel na benzínovú pumpu požiadať o pomoc. To, prečo si to s týmto chúlostivým problémom nenamieril rovno do nemocnice a prečo si vlastne neobliekol čokoľvek, je otázne a to, ako sa do tejto ošemetnej situácie vôbec dostal, záchranárom neprezradil, hoci je to asi celkom očividné. Zamestnanci čerpacej stanice mužovi pomôcť nevedeli (alebo možno aj nechceli – veď kto by už len chcel vyberať neznámemu mužovi dildo zo zadku, nie?), ale na mieste akurát tankovala sanitka a lekári v nej sa už o vytiahnutie umelého penisu z neželaného miesta postarali.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/laughing-laugh-ricky-gervais-CoDp6NnSmItoY)

Zdroj: metro.co.uk
Titulná  fotka: twitter.com


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.