Nahý muž vtrhol na benzínovú pumpu s urgentným problémom zaseknutým v zadku

Scénka ako z nepodarenej komédie.

Spomínate si ešte na Prci, prci, prcičky – Nahú míľu? Áno, to je ten diel, kde sa Eric snažil nebyť panic, Tracy sa snažila byť dobrou frajerkou a niekde medzi tým sa vyskytla scéna, kedy nahý Eric bežal ulicou s osr*nou prdelou, navlečeným kondómom a silónkami na hlave. Tak tento článok je jasným dôkazom toho, že podobné veci sa nestávajú len v amerických komédiach, ale aj v skutočnom živote. Teda až na to, že tentokrát v hlavnej úlohe nefiguruje prezervatív, ale erotická pomôcka.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/n5bn2qnHEp3bO)

Človek by bol povedal, že pracovať na pumpe je celkom stereotypná a nudná robota. Blokujete za kasou, pomáhate ľuďom otvárať nádržky a vysvetľujete všetkým Nikolám na „vyfajčených“ bavorákoch, že sa jej neoplatí do benzínového auta naliať diesel, aj keď je lacnejší. To isté si pravdepodobne mysleli aj zamestnanci čerpacej stanice v Buenos Aires, až do momentu, kedy sa stali svedkami skutočne humorného incidentu. Uprostred noci si zrazu smerom k benzínke vykračoval muž. Nič nezvyčajné. Nahý. Trochu nezvyčajné. So ženskou erotickou pomôckou zapichnutou v análnom otvore. Dosť nezvyčajné.

twitter.com (https://twitter.com/ladbible/status/984024528677490688)

Prekvapivo, holý muž s dildom v zadku prišiel na benzínovú pumpu požiadať o pomoc. To, prečo si to s týmto chúlostivým problémom nenamieril rovno do nemocnice a prečo si vlastne neobliekol čokoľvek, je otázne a to, ako sa do tejto ošemetnej situácie vôbec dostal, záchranárom neprezradil, hoci je to asi celkom očividné. Zamestnanci čerpacej stanice mužovi pomôcť nevedeli (alebo možno aj nechceli – veď kto by už len chcel vyberať neznámemu mužovi dildo zo zadku, nie?), ale na mieste akurát tankovala sanitka a lekári v nej sa už o vytiahnutie umelého penisu z neželaného miesta postarali.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/laughing-laugh-ricky-gervais-CoDp6NnSmItoY)

Zdroj: metro.co.uk
Titulná  fotka: twitter.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Situácie ktoré sú ti dobre známe pokiaľ si rád dopraješ alkohol

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME