Najdesivejšie a najčudnejšie videá, ktoré boli nahraté na Youtube

Dokonca aj na Youtube môžeš nájsť videá, po ktorých budeš zaspávať trochu dlhšie


I feel fantastic

Jedno z najdesivejších videí, ktoré sa kedy objavili na Youtube. Čo sa vlastne v tomto videu deje? Vo videu sa nachádza postava ženy, prípadne figurína, ktorá dookola spieva slová „I feel fantastic“. Jej slová sú doprevádzané desivou melódiou. Názory ľudí na toto video sa líšia. Jedni hovoria o creepypaste (vymyslené strašidelné príbehy šíriace sa internetom), druhí tvrdia, že tvorca tohto videa obliekol robota do odevu obete, ktorú ešte predtým zabil a zakopal na svojej záhrade. Nad pravdivosťou informácii môžeme však len polemizovať. Pravdu sa pravdepodobne nikdy nedozvieme.

 

Girl Goes Psycho During Makeup Tutorial

Predstavte si, že pozeráte make-up tutoriál, ktorý sa zrazu premení v nočnú moru. Žena vo videu si zo sekundy na sekundu začne búchať hlavu o kameru, až dokým nezomrie. Čo myslíte, fake alebo real?

 

Smrť Elisy Lam

Smrť mladej Elisy Lam zostane pravdepodobne nikdy nevyriešená. Počas februára 2013 sa v americkom hoteli Cecil stalo niečo naozaj zvláštne. 21-ročnú študentku Elisu Lam našli mŕtvu na streche hotela vo vodovodnej nádrži. Oficiálne záznamy tvrdia, že sa utopila. Pitva preukázala, že Elisa pred smrťou nepožila žiadny alkohol alebo drogy a taktiež nebola znásilnená. Na videu nižšie môžete vidieť posledné minúty pred jej smrťou. Elisa na týchto záberoch pôsobí veľmi rozrušene a dezorientovane. Neskôr bolo dokázané, že s týmto videozáznamom bolo manipulované. Ak cítila, že ju niečo/niekto prenasleduje, prečo nevyhľadala pomoc? Zaujímavosťou je, že tento hotel je známy kvôli faktu, že tu v histórii boli ubytovaní traja sérioví vrahovia.

 

edarem – Pretty Woman

Na nasledujúcom videu sa nachádza muž s menom Edward Robert Muscare, ktorý sa počas svojho života preslávil tým, že praktizoval sexuálne násilie. Väzeniu sa vyhol len kvôli tomu, že na súde povedal, že nebude používať internet. Opak bol však pravdou a Edward sa dostal do väzenia po tom, ako nahral toto video na internet. Vtipné alebo strašidelné?

 

Max Headroom

Toto video sa objavilo na televíznych obrazovkách stanice WTTW 27. novembra 1987 o 23:15. Piráti, ktorí sa do vysielania tejto televízie nabúrali, nie sú známi. Vo videu môžeme vidieť muža s maskou Maxa Headrooma, ktorý sa počas svojho 90-sekundového výstupu smeje a vykrikuje zvláštne vety. Policajti neskôr zistili, že na vstup do vysielania bolo použité silné mikrovlnné žiarenie.

 

My Dead Great Grandma’s Coffin in My Own Backyard!

Hluchý muž, ktorý má na záhrade umiestnenú rakvu svojej starej mamy. To by nemuselo byť až také šialené, pokiaľ by muž zvaný Joey, nezačal po odokrytí rakvy telo starej ženy bozkávať.

 

Obey The Walrus

Video, ktoré má rozhodne svoje miesto v tomto zozname. Pozostáva zo zvláštnych záberov rozporuplnej herečky menom Goddess Bunny, ktorá sa narodila v roku 1960 ako muž. Ide teda o transvestitu, ktorý má stále mužské genitálie, no v spoločnosti sa oblieka a vystupuje ako žena. Už od útleho veku ju sprevádzali zdravotné problémy (mozgová obrna, ťažká deformácia chrbtice). Aj napriek tomu sa objavila počas svojho života v niekoľkých filmoch. Jej osobný život tiež nebol bežný. Dvakrát sa vydala a sama priznala, že dva roky pracovala ako prostitútka. Ako 20-ročnej jej diagnostikovali HIV a dokonca prežila znásilnenie dvoma mužmi v podzemnej garáži. Jej život je minimálne rovnako tak divný ako toto video, ktorého podstata je stále veľkou záhadou.

 

Dining Room or There is Nothing

Ťažko opísať slovami ako veľmi desivé je toto video. Ide v podstate o slučku, ktorá ide najprv dozadu, potom dopredu. Zobrazuje bledú ženu s desivým pohľadom, sediacou za stolom, na ktorom je položená prázdna miska. Po chvíli do nej ponorí hlavu a povie „There is nothing“ najprv odzadu a potom odpredu. V pozadí za oknom horí oheň a celé to umocňuje zvláštna hudba a strašidelné zvuky. Toto video nemá logické vysvetlenie ani zmysel. Zostáva teda tajomstvom, čo má znamenať a aký bol jeho zámer, ak teda nejaký existoval. Každopádne, ak sa večer nudíte, tu nájdete jeho dlhšiu verziu.

 

BONUS: Raťafák plachta

Kto by si nepamätal na detskú reláciu Slniečko na rukavičke, ktorú dlhé roky vysielala STV. Aj s niekoľkoročným odstupom času vyzerá Raťafák plachta veľmi zvrátene a strašidelne.

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!

Zdroj: creepybasement.com, youtube.com

 

 

Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
15
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 3

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Najdesivejšie a najčudnejšie videá, ktoré boli nahraté na Youtube

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image